معرفی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

اهمیت زبان انگلیسی این روز ها بسیار مشهود است. افرادی که میخواهند آینده ای موفق داشته باشند میدانند که برای هرکاری باید به زبان انگلیسی مسلط باشند. والدین عزیز نیز میخواهندفرزندشان را در زبان انگلیسی تقویت کنند.

زیرا والدین میدانند که آموزش زبان دوم یک تضمینی برای موفقیت فرزندانشان میباشد. از آنجایی که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی میباشد بیشتر والدین تمایل به آموزش زبان به عنوان زبان دوم به  فرزندانشان دارند و کار بسیار منطقی و درستی است. اما گروهی به دلیل تمایل به اقامت در کشور خاصی میخواهند فرزندشان زبان آن کشور را یاد بگیرد. توصیه ما این است که هر زبانی که میخواهید به فرزندتان آموزش دهید اما از اهمیت زبان انگلیسی غافل نشوید.

با توجه به بررسی های صورت گرفته توسط روانشناسان و زبان آموزان بهترین سن آموزش زبان دوم به کودکان بین سنین 3 تا 5 سال است.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

حال که توضیحات کامل را در اختیارتان قرار دادیم باید به معرفی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران بپردازیم. ما در این مقاله یک آموزشگاه زبان معتبر برای کودکان و نوجوانان به شما معرفی میکنیم . این آموزشگاه ها یکی از معتبرترین آموزشگاه ها در سطح تهران است. این آموزشگاه ، موسسه زبان بادبادک است.آموزشگاه زبان بادبادک یک آموزشگاه زبان کودک است. این آموزشگاه در غرب تهران در مناطق 5 و 22 واقع شده است. دسترسی به این آموزشگاه بسیار راحت است و مشکلی در رفت آمد به وجود نمی آورد.

ما آدرس و شماره تلفن این آموزشگاه را در اختیار شما عزیزان قرارمیدهیم ، همچنین عکس های مربوط به این آموزشگاه را مشاهده کنید. در صورتی که تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این آموزشگاه دارید میتوانید  به آدرس های گفته شده مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های آموزشگاه تخصصی زبان کودکان بادبادک تماس بگیرید.

محیط آموزشی آموزشگاه زبان بادبادک بسیار جذاب بوده و شیوه دسترسی به این آموزشگاه بسیار راحت است پس از مشاهده ، افراد زیادی تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این اموزشگاه دارند.

معرفی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post