مزایای کلاس آموزش مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

در این روزها با انتشار ویروس کرونا همه خانه نشین شده اند در این روزاهای قرنطینه گی به همه به خصوص بچه ها سخت میگذرد .

متاسفانه طبق آمار که سازمان های بین اللملی اعلام میکند قشر کودکان و نوجوان بسیار در معرض اسیب روحی و روانی هستند .

تمامی پدر مادر ها و خانواده ها باید تدبیری بیاندیشن که کودکان به روش های درست و علمی سرگرم بشوند .

بهترین سرگرمی و بهترین وقت برای این روزها آموزش است به خصوص آموزش زبان انگلیسی که در مقاله های قبلی از اهمیت این زبان گفته ایم.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، چند سالی است که به یکی از کارآمدترین شیوه های یادگیری زبان تبدیل شده است.

به لطف توسعه فضای مجازی و راه های ارتباطی بسیار ساده تر از گذشته شده است. آموزش آنلاین زبان انگلیسی این امکان را فراهم کرده است که هر کسی که علاقه مند به یادگیری زبان است بتواند، در تمام نقاط دنیا و بدون هیچ محدودیتی زبان بیاموزد.

دوستانی که شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنند اغلب دلایل مختلفی دارند، برخی به خاطر مهاجرت، برخی برای پیشرفت موقعیت کاری، برخی به دلیل علاقه، برخی برای توانایی در مکالمه زبان و… مبادرت به یادگیری زبان می کنند.

 

مزایای کلاس آموزش مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

 

مزایای کلاس آموزش مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

 

مزایای کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

  • صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه ها با استفاده از کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی
  • عدم نیاز به رفت و آمد های مداوم به کلاس زبان که سبب خستگی و اتلاف وقت خواهد شد.
  • برگزاری کلاس آنلاین به صورت خصوصی و متناسب با وقت زبان آموز (رفع مشکل نداشتن وقت)
  • امکان یادگیری زبان در تمام دنیا از طریق آموزش آنلاین زبان انگلیسی (بدون محدودیت جغرافیایی)
  • امکان مطالعه دروس و انجام تمرینات در مترو، تاکسی و…. برای استفاده بهینه از زمان
  • ارتباط مداوم استاد و زبان آموز از طریق واتس اپ و… جهت رشد سریعتر و رفع اشکال
  • بسیار مناسب برای افراد شاغل زیرا امکان برگزاری کلاس پس از ساعات اداری وجود دارد.
  • مناسب برای افرادی که از سرعت پایین پیشرفت خود در کلاس های حضوری خسته شده اند.

 

مزایای کلاس آموزش مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

 

لزوم آموزش زبان انگلیسی کودکان فواید آموزش زبان انگلیسی کودکان

در مراحل اولیه رشد و نمو مغز، برای درک و کسب زبان، انسانها به مهارت هایی
مجهز شده اند تا با استفاده از قابلیت و توانایی های خاصی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

این توانایی بتدریج در طی زمان تنزل می یابد، چراکه انسان باید سایر مهارتهای خود را که برای بقاء نیز ضروری است را بهبود دهد.

از این رو، دریافت و بکارگیری زبانی جدید برای کودکان کوچکتر راحتتر است.

+ بعلاوه، کودکان در این مرحله میتوانند صدای جدید را به شیوه ی صحیح تقلید کنند
که این موضوع برای تکامل توانایی تلفظ لغات جدید در کودکان، مناسب است.

یادگیری یک زبان دیگر فواید زیادی را برای کودکان با خود به همراه دارد.
کودکان میتوانند چیزهای ترکیبی را یاد بگیرند، چراکه برای درک اینکه این مورد سخت است، آنها بسیار خردسالند؛
از این رو، آنها قادرند تا زبانی دیگر را به شکلی آسان یاد بگیرند.

همچنین، یادگیری زبان خارجه ممکن است سطح دانش آنها را زمانیکه بالغ شدند، گسترده تر کند.
این موضوع فرصت های زیادی را برای کودکان در آینده رقم خواهد زد.

 

مزایای کلاس آموزش مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

 

توانایی کودکان در زبان مادری‌شان را تقویت می‌کند

بسیاری از افراد معتقدند که یادگیری زبان دوم کودکان را گیج و سردرهم می کند. تحقیقات نشان داده که کودکانی که زبان دوم می آموزند در زبان مادری خود هم نسبت به افراد یک زبانه مهارت بیشتری کسب می کنند.

یادگیری زبان کودکان را زودتر به خواندن تشویق می کند و در فهمیدن کلمات غلط از نظر گرامری بهتر عمل می کنند.

گوته میگوید: “کسی که از زبان های خارجی چیزی نمیداند در واقع از خودش چیزی نمی داند.”

کودکان زودتر یاد می‌گیرند

کودکان برای یادگیری زبان مانند اسفنج هستند و جذب بالایی در یادگیری مسائل دارند. بله درسته دوره بحرانی یادگیری زبان واقعیت دارد و این دقیقا زمانی است که مغز شما کاملا برای یادگیری آماده است. بعد از بلوغ توانایی یادگیری در افراد کاهش می یابد. تحقیقات دکتر پاتریسیا در دانشگاه علوم ذهنی واشنگتن نشان می دهد

نوزادان 8 تا 12 ماه علاوه بر تمرکز روی صداهایی که به زبان مادریشان می شنوند در صورتی که در معرض صحبت در زبان دیگری قرار بگیرند توانایی تشخیص آن زبان ها را خواهند داشت.

در سن 7-8 سالگی کودکان یاد می گیرند بدون اشکال و روان به زبان دومشان صحبت کنند. وقتی شما یک زبان خارجی یاد می گیرید، یاد گیری زبان های بیش تر برایتان راحت تر می شود.البته پس از این “دوره بحرانی” یادگیری زبان به مراتب سخت تر خواهد شد.

یادگیری زبان احساسات شما را تقویت می‌کند

دکتر کاترین کینزر از دانشگاه کرنر با یک آزمایش از کودکان یک زبانه و چند زبانه متوجه شد کودکان چند زبانه امتیاز بیشتری آوردند. تست به این صورت بود که باید از روی نظر و دیدگاه دیگران موضوع را حدس می زدند و متوجه می شدند. دکتر کینزر می گوید: کودکان چند زبانه دارای مهارت های اجتماعی هستند و به راحتی با دیدگاه های دیگران تعامل می کنند.

 

مزایای کلاس آموزش مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

 

مطالعات نشان می دهد کسانی که به زبانهای دارای تون و ریتمیک مانند گویش ماندارین و کندونیز از زبان چینی صحبت می‌کنند، بسیار بهتر از زبان های فرانسوی و انگلیسی می‌توانند نت‌های موسیقی را درک کنند.

در زبان‌های تونیک بک کلمه می تواند بسته به لهجه و تغییر لحن گویش معانی متفاوت ایجاد کند. چه اتفاقی می‌افتد اگر در زبان چینی به این تغییرات و ریزه‌کاری های لحن توجهی نکنید؟

به عنوان مثال اگر کلمه ma”” با یک سطح بالا از نظر تون صدا بیان شود، به معنی “مادر” و اگر با افت شروع شده و سپس اوج بگیرد معنی “اسب” را می دهد، پس شما باید در گویشتان دقت کنید.

بهترین سن آموزش زبان انگلیسی به کودکان

تفاوت هجا‌ها و آوا‌ها در زبان‌های مختلف باعث تفاوت لهجه‌ها می‌شود و در کودکانی که زبان را قبل از شکل‌گیری بخش‌های مربوطه در مغز یاد گرفته‌اند، این تفاوت کمتر به چشم می‌آید. به همین دلیل بهترین سن آموزش زبان انگلیسی به کودکان، قبل از ۱۰ سالگی و زمانی است که کودک هنوز در زبان مادری خود هم پیشرفت چندانی نداشته است. برای یادگیری دستور زبان هم بهتر است تا قبل از ۱۸ سالگی اقدام کرد.

اما چه سنی برای شروع بهتر است؟ بدیهی است که کودک تا زمانی که زبان مادری خود را نیاموخته نمی‌تواند به یادگیری زبان دیگری بپردازد. سنی که کودک در آن به تسلط تقریبا کامل بر زبان مادری‌اش می‌رسد ۴ سالگی است و از طرف دیگر از نظر روانشناسی آموزش هدفمند در هیچ زمینه‌ای تا قبل از ۳ سالگی که اصلا توصیه نمی‌شود، چرا که باعث ایجاد استرس در کودک خواهد شد.

فواید یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

بهترین سن آموزش زبان انگلیسی به کودکان، فواید آموزش زبان انگلیسی به کودکان
فواید یادگیری هر چه زودتر زبان دوم که بهتر است زبان بین‌المللی باشد عبارتند از:
-تقویت برخورد اجتماعی کودک
-پیشرفت عملکرد کلی در همه دروس حتی ریاضی (پیشرفت این کودکان حتی نسبت به کودکانی که آموزش ریاضی دیده بودند هم بیشتر بوده است.)
-کسب نتایج بهتر در امتحانات جامع و تست‌های موردنظر
-خلاقیت و تبحر بیشتر در حل مسائل
-پیشرفت توانایی ذهنی و قوه درک کودک
-کاهش احتمال ابتلا به آلزایمر و زوال عقل در سنین بالا
فواید یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان، کسب نتایج بهتر در امتحانات جامع و تست‌های موردنظر، بهترین سن آموزش زبان انگلیسی به کودکان

مضرات یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

– درصورتیکه آموزش زبان دوم زمانی برای کودک شروع شود که او هنوز توانایی‌اش برروی زبان مادری‌اش تثبیت نشده، احتمال لکنت زبان در کودک بالا می‌رود.

-اگر آموزش زبان زودتر از 3 سالگی شروع شود، می‌تواند منجر به نفرت کودک از آن زبان شود و اگر آموزش هدفمند و سیستماتیک باشد باعث اضطراب و استرس شدید در کودک می‌شود. (اگر آموزش به شکل بازی باشد باز قابل تحمل‌تر است، اما اگر قرار باشد کودک تحت فشار آموزش قرار بگیرد مضراتش بیشتر از فوایدش است.)

-اگر والدین آموزش زبان را خودشان شروع کنند و دانش کافی در این زمینه نداشته باشند این عمل باعث ایجاد پایه ضعیف در کودک می‌شود. ضعفی که ریشه‌دار است و به سختی راه چاره دارد. چون در عمق ذهن کودک نفوذ کرده است.

-عده‌ای از محققان معتقدند که یادگیری زبان دوم قبل از ۵ سالگی باعث عقب‌افتادگی در مرحله تکلم می‌شود. چون تفاوت‌های دستوری در دو زبان، به اختلال و بی نظمی فکری کودک منجر می‌شود. به این صورت که کودک در هنگام گفتار، دو زبان را با یکدیگر مخلوط کرده و تا مدت‌ها نمی‌تواند آن‌ها را از یکدیگر جدا کند.

-همچنین این متخصصان معتقدند تاثیر منفی دو زبانی بودن در سازگاری عاطفی و اجتماعی کودک نیز افزایش می‌یابد. به دلیل بیان نامناسب مطالب، کودکان مورد تمسخر قرار گرفته و پیامد این وضع احساس خشم و افسردگی در این کودکان خواهد بود.

 

مزایای کلاس آموزش مجازی زبان انگلیسی برای کودکان

شما هم اکنون میتوانید با مراجعه به کانال تلگرام یا اینستاگرام بادبادک که در انتهای مقاله موجود است وارد کلاس های انلاین مجموعه بشوید..

امیدواریم از این کلاس ها نهایت استفاده را بکنید.

 

مطالب پیشنهادی :

راهکارهایی موثر برای یادگیری زبان کودکان از طریق فیلم

+

ثبت نام کلاس زبان و مقابله با اضطراب جدایی کودک

+

بهترین کارتون های انگلیسی برای یادگیری کودکان

+

برترین آموزشگاه زبان کودکان تهران


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 
 
 
 

 

 

 

کدام موسسه زبان در غرب تهران بهترین کلاس های آنلاین را برگزار کرده است ؟

آکادمی تخصصی زبان بادبادک

آیا امکان تشکیل کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان 3 ساله هست ؟

بله

آیا امکان شرکت در کلاس های مجازی آکادمی زبان بادبادک هست ؟

بله امکان ثبت نام شما عزیزان هست.

Rate this post