مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان

یکی دیگر از مدارک معتبر بین المللی برای زبان انگلیسی مدرک تافل TOEFL می باشد که زبان آموزان می توانند در آزمون مربوط به این مدرک شرکت نمایند. مدرک زبان انگلیسی تافل برای کودکان برای هر رده سنی متفاوت می باشد . زبان آموزانی که می خواهند برای گرفتن مدرک زبان انگلیسی TOEFL برای کودکان اقدام نمایند باید به این موضوع توجه داشته باشند که مزیت مدرک زبان تافل در مقایسه با دیگر مدارک معتبر بین المللی این می باشد که نمرات آزمون تافل برای کودکان و نوجوان با تعیین سطح مدرک CEFR مطابقت داده خواهد شد و اگر دانش آموزانی که این مدرک را اخذ کرده اند قصد ادامه تحصیل در مدارس خارج از کشور بالاخص در کشورهای اروپایی را داشته باشند ، مدرک TOEFL قابل ارائه خواهد بود.

مدرک زبان انگلیسی تافل برای کودکان

مدرک زبان انگلیسی تافل برای کودکان در دو سطح تافل جونیور JUNIOR و تافل پریمیر PRIMARY قابل ارائه خواهد بود . موضوعی که والدین و زبان آموزان باید در نظر داشته باشند محدودیت سنی برای شرکت در آزمون تافل وجود دارد که به شرح ذیل می باشد :

محدودیت سنی برای شرکت در آزمون تافل پریمیر برای گرفتن مدرک زبان تافل برای کودکان حداقل 11 سال می باشد.

محدودیت سنی برای شرکت در آزمون تافل جونیور برای گرفتن مدرک زبان انگلیسی TOEFL برای کودکان حداقل 11 سال می باشد.

مدرک زبان انگلیسی تافل برای کودکان

مدرک زبان انگلیسی TOEFL برای کودکان

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم مدرک زبان انگلیسی TOEFL برای کودکان پس از شرکت در آزمون تافل کودکان و نوجوان و در دو سطح جونیور و پریمیر داده می شود که این دو آزمون TOEFL به شرح ذیل می باشد :

مدرک زبان انگلیسی TOEFL برای کودکان

آزمون تافل پریمیر PRIMARY

آزمون تافل پریمیر برای زبان آموزان 8 سال به بالا برگزار می گردد . البته توجه داشته باشید که آزمون تافل PRIMARY  در دو سطح PRIMARY STEP1 و PRIMARY STEP2 برگزار می گردد. نکته قابل توجه در رابطه با این آزمون این می باشد که نمرات بخش ریدینگ تافل Primary با سنجش های Lexile تطبیق داده می ­شود و نمرات تافلPrimary با سطوح CEFR تطبیق داده می ­شوند بنابراین می­ توانید از توانایی ه­ای زبان آموز بر مبنای یک استاندارد بین ­المللی قابل قبول مطلع شوید.

آزمون تافل جونیور JUNIOR

آزمون تافل جونیور برای زبان آموزان بالای 11 سال برگزار می گردد . آژمون تافل JUNIOR یک آزمون کاغذی با به نوعی آزمون کتبی می باشد که شامل سنجش درک مطلب خوانداری، درک شنیداری، صورت و معنای زبانی می باشد . توجه داشته باشید که نمرات تافل جونیور با سطوح CEFR تطبیق داده می شوند بنابراین می­توانید از توانایی ه­ای زبان آموز بر مبنای یک استاندارد بین ­المللی قابل قبول مطلع شوید.

___________________________________________________________________________________________________________________

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post