مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای کودکان در آموزشگاه بادبادک

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک همواره تلاش کرده است که با پیشرفته ترین متد های آموزشی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، زبان را به زبان آموزان خود آموزش دهد. شاید یکی از مهم ترین دغدغه های والدین برای کودکان خود این باشد که زحمت های فرزندان آنها بی نتیجه نباشد و بتوانند یک مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای کودکان خود اخذ نمایند.

مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای کودکان به گونه ای می باشد که محدودیت سنی برای شرکت در آزمون وجود ندارد ولی باید به سطحی از درک زبان انگلیسی رسیده باشند تا بتوانند در این آزمون ها شرکت نمایند. آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه بادبادک به گونه ای می باشد که زبان آموزان آماده شرکت در این آزمون ها شوند. در این مقاله می خواهیم به برخی از مدرک های بین المللی زبان انگلیسی کودکان اشاره نماییم که شاید سوال بسیاری از والدین باشد.

مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای کودکان

از مهم ترین مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای کودکان که در سطح جهان معتبر باشد می توان به مدارک زبان CEFR ، تافل جونیور و … اشاره نمود. اما موضوعی که والدین باید بدان توجه داشته باشند این می باشد که باید بدانند کسب مدارک بین المللی زبان انگلیسی ، کودکان آنها باید به سطحی از زبان انگلیسی رسیده باشند تا بتوانند در این آزمون ها شرکت نمایند.

مدرک بین المللی زبان انگلیسی CEFR

مدرک بین المللی زبان انگلیسی CEFR تنها مختص کودکان نیست و بسته به مهارت های زبان آموز می باشد. سطح بندی مدرک CEFR به صورت

A1 , A2      B1 , B2     C1 , C2

می باشد . با توجه به سطح زبان انگلیسی کودکان می توان گفت که مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای کودکان سطح A1 و A2 می باشد . به شما پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مدرک بین المللی زبان CEFR برای کودکان حتما مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید.

مدرک بین المللی زبان انگلیسی تافل جونیور

آزمونهای تافلJunior برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است که میخواهند برای دریافت مدرک بین المللی زبان انگلیسی اقدام نمایند. مدرک بین المللی تافل جونیور برای دانش آموزان بالای 11 سال در نظر گرفته شده است، این آزمون ها بینشی واقعی از مهارت های ارتباطی انگلیسی دانش آموزان ارائه می دهد که در گرفتن بهترین تصمیمات و راهنمایی در مسیر موفقیت به شما کمک می کند

گر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post