مدرسه زبان کودکان در غرب تهران

آکادمی تخصصی زبان کودکان و نوجوانان بادبادک را می توان به جرات بهترین مدرسه زبان کودکان در غرب تهران نامید .

در آموزشگاه زبان کودکان بادبادک تلاش بر این شده است تا در کنار آموزش زبان به کودکان محیطی شاد و مفرح ایجاد شود تا بتوان شوق و اشتیاق کودکان برای آموزش زبان افزایش یابد. موسسه زبان بادبادک با دارا بودن دو مدرسه زبان کودکان در غرب تهران به آدرس های زیر آموزش زبان انگلیسی به کودکان را به صورت غیر مستقیم در نظر گرفته است .

مدرسه زبان کودکان در غرب تهران – موسسه بادبادک

موسسه بادبادک را می توان یکی از اولین آموزشگاه های زبان کودکان در غرب تهران نامید که با بکارگیری کادری مجرب و متخصص برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، آموزش زبان انگلیسی را به صورت غیر مستقیم و از طریق بازی و سرگرمی به کودکان انجام میدهد.

منظور از روش غیر مستقیم اموزش زبان انگلیسی به به کودکان بدین صورت می باشد که معلمان ما زبان انگلیسی را از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … به زبان آموزان کودک آموزش داده خواهد شد.

در موسسه بادبادک تلاش میکنیم با برگزاری جشن های گوناگون برای زبان آموزان محیطی شاد ایجاد کنیم تا کودکان برای آموزش زبان و حضور در آموزشگاه شور و اشتیاق داشته باشند . به این موضوع توجه داشته باشید که کودکان در صورتیکه به آموزش زبان انگلیسی اشتیاق داشته باشند ، آموزش زبان به آنها با موفقیت همراه خواهد بود.

در زیر تعدادی از عکس های جشن ها و فعالیت های کلاسی زبان آموزان در موسسه بادبادک را مشاهده خواهید نمود.

مدرسه زبان کودکان در غرب تهران

مدرسه زبان انگلیسی کودکان در غرب تهرانمدرسه زبان کودکان غرب تهران

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان 3 ساله بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post