لیست کلمات پرکاربرد انگلیسی برای کودکان

بسیاری از والدین تمایل دارند تا آموزش زبان انگلیسی از سن پایین را در منزل اغاز کنند اما از چگونگی انجام این کار مطلع نیستند. عده ای به دنبال لیست کلمات پرکاربرد انگلیسی برای کودکان هستند و عده ای به دنبال بازی های مناسب برای این کار. ما در این مقاله لیست کلمات پرکاربرد انگلیسی برای کودکان برایتان قرار میدهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش زبان انگلیسی به کودکان به سایر مقالات سایت مراجعه کنید.

 فلش کارت زبان انگلیسی برای کودکان  

آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان 

آموزش زبان انگلیسی با رقص

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان   

 

والدینی که به دنبال بازی های مناسب در این زمینه هستند ،یکی از مفرح ترین بازی هایی که در کلاس های آموزش زبان می توانید از آن بهره ببرید پانتومیم است. در این روش زبان آموزان ناچار می شوند که دنبال معانی انگلیسی لغات بسیار پر کاربرد بگردند.

اسم و فامیل هم که یکی از جذاب ترین بازی های ما ایرانیان است می تواند برای زبان آموزان مفید باشد.

در رده های سنی پایین تر ، بازی های عروسکی بسیار موثر واقع می شود. زبان آموزان می توانند مکالمات روزانه انگلیسی را بصورت بازی عروسکی اجرا کنند.

بازی تخته سیاه نیز یکی از بهترین بازی هایی است که برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می شود. مسابقه تخته سیاه یک فعالیت سرگرم کننده و در عین حال محرک برای شروع کلاس می باشد.

این بازی برای یادگیری بهتر واژگان زبان انگلیسی کاربرد دارد؛ واژگانی که در هفته گذشته و یا جلسه پیش درس داده اید. اما لیست کلمات پرکاربرد انگلیسی برای کودکان چیست و کدام کلمات را باید با این روش ها آموزش داد؟

 

لیست کلمات پرکاربرد انگلیسی برای کودکان

 

در آموزش زبان خود از این کلمات ابتدایی زبان انگلیسی در رابطه با اسم میوه ها ، سبزیجات ، رنگ ها و … استفاده کنید :

red
orange
yellow
green
blue
indigo
violet
purple
pink
silver
gold
beige
brown
grey / gray
black
white

آموزش رنگ ها به زبان انگلیسی ( کلیک کنید ) 

Apple
Watermelon
Orange
Pear
Cherry
Strawberry
Nectarine
Grape
Mango
Blueberry
Pomegranate
Plum
Banana
Raspberry
Mandarin
Jackfruit
Papaya
Kiwi
Pineapple
Lime
Lemon
Apricot
Grapefruit
Melon
Coconut
Avocado
Peach

آموزش میوه ها به زبان انگلیسی ( کلیک کنید ) 

bell pepper
broccoli
carrot
cauliflower
corn
green bean
green onion
mushroom
onion
pepper
potato
tomato

آموزش سبزیجات به زبان انگلیسی ( کلیک کنید )


حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

4.7/5 - (11 امتیاز)