لیست سایت های آموزش رایگان زبان انگلیسی

سایت های مختلفی به صورت آموزش رایگان زبان انگلیسی کار می کند که شما می توانید با استفاده از آن ها کمک کنید فرزندان زبان انگلیسی را یاد بگیرند. آموزش زبان انگلیسی به کودکان یکی از دغدغه های اصلی والدین است که می خواهند هرچه سریعتر زبان انگلیسی را با هزینه کمتر به کودکانشان آموزش دهند. ما در اینجا لیست سایت های آموزش رایگان زبان انگلیسی را برای شما قرار می دهیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد.
اما توصیه ما به والدین عزیز این است که کودکانشان را به یک اموزشگاه زبان مناسب کودکان برده و در آنجا ثبت نام کنند و آموزش را به مربیان مجرب بسپارند زیرا آموزش زبان انگلیسی به کودکان برخلاف ظاهر ساده ای که دارد کار بسیار سختی است. اما اگر میخواهید زبان انگلیسی را در منزل آموزش تهیه باید ابزار و وسایل لازم این موضوع را داشته باشید:

شما باید موسیقی ها ،فیلم های آموزشی، فلش کارت ها و برخی از اسباب بازی های لازم برای آموزش زبان انگلیسی را فراهم کنید.

لیست سایت های آموزش رایگان زبان انگلیسی

سایت های آموزش رایگان زبان انگلیسی

ما در ادامه مطلب لیستی از های آموزش رایگان زبان انگلیسی به کودکان را به شما معرفی میکنیم.

BBC Learning English

این سایت اولی است که ما به شما معرفی می کنیم سایتBBC Learning English است.
قدرت اصلی BBC Learning English در آموزش زبان انگلیسی در سطوح پیشرفته‌تر است، چون منابع آموزشی در سطوح ابتدایی‌تر در اینترنت فراوانند اما کمتر کسی به شکل تخصصی به سطوح بالاتر آموزش پرداخته است.
این سایت بیشتر برای بزرگسالان پیشنهاد می شود.

 

British Council

سایت دوم اینکه ما به شما معرفی می کنیم British Council میباشد.
اصلی‌ترین راهنمای متقاضیان مدرک آیلتس بوده و همه نوع تمرین برای تقویت تک تک مهارت ‌های انگلیسی شما دارد. حتی اگر زبان قوی ندارید بازهم نیز می توانید به این سایت سر بزنید زیرا می تواند به شما کمک کند.

 

Learn American English Online

در این سایت آموزش زبان انگلیسی با رنگ های مختلف برای سطوح مختلف مشخص شده است و شما به راحتی می توانید زبان انگلیسی را از این سایت آموزش ببینید.
حتی اگر انگلیسی شما در سطح بسیار ابتدایی هم باشد، می‌توانید یادگیری را Learn American English Online به خوبی شروع کنید. این سایت علاوه بر تمرین‌های متنی، پر از فعالیت‌های شنیداری و همچنین آموزش دیکته انگلیسی است

 

FredisaLearns

اما اگر به دنبال سایتی هستید که فقط ویژه کودکان باشند ما به شماسایتFredisaLearns پیشنهاد می کنیم درست است که ما بقیه سایت ها بخش های مخصوص کودکان دارند اما این سایت ویژه کودکان است.

در وبسایت FredisaLearns، کلی درس، بازی، ویدیو، کوییز و محتوای جذاب دیگر برای کودکان در همه سنین و در سطوح مختلف زبان پیدا می‌شود. کودکان خردسال‌تر نیاز دارند که در هنگام استفاده از این وبسایت یک شخص بزرگ‌تر همراه آنها بوده و به آنها آموزش دهد، در حالی که کودکان در سنین بالاتر احتمالا می‌توانند به تنهایی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان 3 ساله بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post