لیست آموزشگاههای مختلط زبان انگلیسی در تهران

پیدا کردن یک آموزشگاه زبان معتبر در تهران کاربسیار سختی است زیرا همانطور که شما نیز میدانید تعداد آموزشگاه های زبان در سطح تهران بسیار زیاد است.

این روزها تمایل والدین به ثبت نام فرزندان در آموزشگاه های زبان کودکان بسیار زیاد است. همانطور که روانشناسان و زبان آموزان هم اعلام کرده اند بهترین زمان برای ثبت نام کودکان در یک آموزشگاه زبان معتبر 3 تا 5 سال است.

شما هم اگر فرزندی در این سن دارید حتما برای ثبت نام او در یک آموزشگاه زبان معتبر برای آموزش زبان دوم اقدام کنید.

ما در این مقاله میخواهیم بهترین مرکز آموزش زبان دوم برای کودکان را به شما عزیزان معرفی کنیم اما قبل از آن باید بگوییم یک آموزشگاه زبان خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

 

ویژگی های یک آموزشگاه زبان :

یک آموزشگاه زبان باید دارای استاندارد ها و شرایط نوین آموزشی در سطح تهران و ایران باشد.

آن موسسه نسبت به بروز ترین استانداردهای جهانی، متد های آموزشی را انتخاب کند.

محیط آموزشی مناسب گروه سنی زبان آموزان داشته باشد.

داشتن یک محیط مناسب و مجهر با دسترسی آسان

داشتن دوره های تخصصی در کنار دوره های عمومی زبان

داشتن یک کادر مجرب و مناسب برای

داشتن مشاورین تحصیل کرده و متخصص در این زمینه

 

آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی در تهران

حالا بهتره یک آموزشگاه زبان مناسب ویژه افرادی که در غرب تهران زندگی میکنند معرفی کنیم.

یکی از بهترین آموزشگاه ها زبان انگلیسی در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک میباشد. برای دیدن این آموزشگاه و اطلاع از شرایط ثبت نام و شهریه ثبت نام میتوانید با شماره تلفن های این آموزشگاه تماس بگیرید و یا به آدرس های اعلام شده مراجعه کنید.

محیط آموزشی آموزشگاه زبان بادبادک بسیار جذاب بوده و شیوه دسترسی به این آموزشگاه بسیار راحت است پس از مشاهده ، افراد زیادی تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این اموزشگاه دارند.

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

2/5 - (1 امتیاز)