فضای داخلی آموزشگاه زبان بادبادک

شما هم اسم آموزشگاه بادبادک را شنیده باشید. وتمایل داریدتا فضای داخلی اموزشگاه زبان بادبادک را ببینید.
ما در اینجا چند عکس از فضای داخلی آموزشگاه زبان بادبادک برایتان قرار می دهیم امّا توصیه می‌کنیم برای اطلاعات شرایط ثبت نام آموزشگاه زبان بادبادک آدرس های داده شده مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

فضای داخلی آموزشگاه زبان بادبادک

فضای داخلی آموزشگاه زبان بادبادک

فضای داخلی آموزشگاه زبان بادبادک

فضای داخلی آموزشگاه زبان بادبادک

فضای داخلی آموزشگاه زبان بادبادک

فضای داخلی آموزشگاه زبان بادبادکفضای داخلی آموزشگاه زبان بادبادک

بهترین آموزشگاه زبان کودکان غرب

همانطور که در تصاویر نیز مشاهده می‌کنید آموزش زبان بادبادک یکی از مجهزترین اموزشگاه ویژه کودکان در غرب تهران است. این آموزشگاه امکانات مناسبی جهت بازی کودکان دارند و دسترسی به این آموزشگاه بسیار راحت است و والدینی که به مرکز زبان کودکان با کودک بادبادک مراجعه می‌کنند تمایل بسیاری به ثبت‌نام کودکان خود در این آموزشگاه دارند.

اگر شما نیز می‌خواهید نحوه دسترسی به آدرس و شماره تلفن آموزشگاه زبان را بدانید در ادامه مطلب آدرس و شماره تلفن شعبه های مختلف آموزشگاه زبان کودکان را برایتان قرار داده ایم

نحوه آموزش آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

در مرکز آموزش زبان بادبادک گروه سنی مختلفی برای زبان آموزی وجود دارد. گروه اول کودکان ۳ تا ۷ سال و گروه دوم کودکان ۷ تا ۱۱ سال هستند.

تمرکز زبان کودکان بادبادک آموزش در محیطی عالی توسط اساتید مجرب صورت می گیرد

. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post