عکس روزهای هفته به انگلیسی

روزهای هفته مبحثی است که برای شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان میتوانید استفاده کنید . ما در این مقاله به عکس روزهای هفته به انگلیسی میپردازیم .

Sunday

یکشنبه (روز تعطیل، اولین روز هفته)

Monday

دوشنبه (روز کاری، دومین روز هفته)

Tuesday

سه شنبه (روز کاری، سومین روز)

Wednesday

چهارشنبه (روز کاری، چهارمین روز)

Thursday

پنج شنبه (روز کاری، پنجمین روز)

Friday

جمعه (روز کاری، ششمین روز)

Saturday

شنبه، (تعطیل، روز آخر هفته)

 

عکس روزهای هفته به انگلیسی

 

عکس روزهای هفته به انگلیسی

 

به نکات زیر توجه کنید !

طبق استاندارد بین المللی آغاز هفته روز دوشنبه است، ولی در چندین کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و کانادا روز آغازین هفته یکشنبه است.

روزهای هفته به دودسته تقسیم می شوند؛ weekdays و weekends.

weekdays به معنی روزهای کاری است و بنابراین شامل ۵ روزی است که تعطیل نمی باشند (دوشنبه تا جمعه). از سوی دیگر weekends به معنی روزهای آخر هفته است که تعطیل می باشند (Sunday و Saturday).

برای برخی از ایام هفته ممکن است با مخفف های دیگری نیز برخورد کنید. مثلا برای Tuesday از Tues. نیز استفاده می شود، یا برای Thursday از Thur. یا Thurs. نیز استفاده می شود.

 

عکس روزهای هفته به انگلیسی

 

عکس روزهای هفته به انگلیسی

 

عکس روزهای هفته به انگلیسی

 

عکس روزهای هفته به انگلیسی

 

عکس روزهای هفته به انگلیسی

 


مطالب پیشنهادی :

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان همراه با آهنگ 

+

دانلود آهنگ الفبای انگلیسی mp3


حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/5 - (1 امتیاز)