زبان فونیکس چیست

روش های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد. یکی از این روشها آموزش زبان فونیکس است. شاید شما هم بارها آموزش زبان انگلیسی به روش فونیکس را شنیده باشید. بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند آموزش زبان فونیکس چیست چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

زبان فونیکس چیست و چه کاربردی دارد

اگر بخواهیم تعریف کوتاه و جامعی از فونیکس داشته باشیم باید گفت فونیکس یعنی آموزش نقاشی و رنگ آمیزی، کاردستی، شعر و سرود، کامپیوتر به زبان انگلیسی در واقع بچه ها در یک محیط شاد و آموزنده بدون اینکه احساس خستگی کنند زبان انگلیسی را اصولی و کاربردی آموزش میبینند و این آموزش مبتنی بر سیستمی همانند آموزش زبان مادری است به همین دلیل برای کودکان شاد و جذاب بوده و خسته کننده نمیباشد.
تعریف کوتاه و جامع از زبان فونیکس است که برای کودکان کاربرد دارد. یکی از بهترین فواید و کاربردهای این زبان شیوه ی آموزش این است که برای کودکان آموزش خسته کننده نمی باشد. یعنی کودکان در محیطی قرار می گیرند که به راحتی می توانند زبان انگلیسی و یا هر زبان دومی  را یاد بگیرند.
در این روش کودکان مثلاً برای یادگیری حروف ابتدا به صورت صوتی کودکلن با حروف آشنا می‌شوند و پس از تسلط کامل به آنها نوشتار آموزش داده می شود. این شیوه باعث تثبیت مطالب به ذهن کودک میشود سپس با ترکیب کردن حروف با هم ( blending ) کودک میتواند کلمات و بالطبع جملات را به سهولت بخواند…
زبان فونیکس چیست
ما در این مقاله می خواهیم به شما یک آموزشگاه زبان که از شیوه فونیکس استفاده می کند را به شما معرفی کنیم.
آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .
شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.
Rate this post