روش تدریس انگلیسی به کودکان با شعر و موزیک

آموزش زبان انگلیسی به کودکان یکی از شیرین ترین و سخت ترین کارهاست . ما در این مقاله به روش تدریس انگلیسی به کودکان با شعر و موزیک خواهیم پرداخت.

طبق تحقیقات به عمل آمده آموزش زبان انگلیسی باید در سنین 3 تا 12 انجام بگیرد .

تاثیرات یادگیری زبان انگلیسی در کودکی بسیار مثبت است . تاثیری که آموزش 3 سال بر لهجه دارد در سنین بالاتر وجود ندارد .

 

روش تدریس انگلیسی به کودکان با شعر و موزیک

 

روش تدریس انگلیسی به کودکان با شعر و موزیک

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در سنین پایین باید با دقت انجام شود زیرا اگر به شیوه ی درستی در پیش گرفته نشود کودک از زبان انگلیسی زده میشود .

بهترین شیوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 7 سال آموزش به صورت غیر مستقیم است .

آموزش به صورت غیر مستقیم یعنی آموزش با بازی ، با آهنگ های شاد کودکانه ، فیلم و کلیپ های آموزشی ، و …. .

یکی از شیوه های موثر آموزش با شعر و موزیک است . همانطور که میدانید کودکان آهنگی که دوستش داشته باشند به راحتی و در مدت زمان کوتاه حفظ میشود و هنگامی که از آنها غافل شوید آنها را در حال تکرار آن آهنگ میبینید .

ازجمله نقاط مثبت استفاده از شعر برای آموزش زبان به کودکان این است که معمولا این آهنگ‌ها به‌صورت متن و ترانه هستند، کودک می‌تواند متن شعر را هم به‌طور هم‌زمان مشاهده کند و به‌راحتی آن‌ها را به خاطر بسپارد. البته مشخصا این روش بیشتر برای کودکانی کارساز خواهد بود که در حال حاضر خواندن انگلیسی را بلد هستند.

 

روش تدریس انگلیسی به کودکان با شعر و موزیک

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان 

 

در آموزش زبان انگلیسی به کودک با شعر و آهنگ مجبور نیستید تنها از ریتم‌های کودکانه استفاده کنید.

کودکان می‌توانند با هر آهنگ انگلیسی دیگری همانند یک فرد انگلیسی‌زبان و بزرگ‌سال ارتباط برقرار کنند.

با این‌حال آهنگ‌ها و ریتم‌های انگلیسی کودکانه بیشتر تکرارشونده و ملودیک هستند و مخصوص آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی و تولید شده‌اند و تناسب بیشتری با روحیه کودکان دارد .

آهنگ‌های انگلیسی همچنین به کودکان کمک می‌کنند تلفظ انگلیسی خود را نیز بهبود ببخشند و لهجه ی خود را تقویت کنند تا مانند یک انگلیسی زبان واقعی صحبت کنند همچنین با گوش دادن به آهنگ‌های انگلیسی و تمرکز روی آنها ، کودکان به ‌تدریج آهنگ‌ها را با جان ‌و دل یاد می‌گیرند و گوش دادن و زمزمه کردن آهنگ‌ها به تقویت تلفظ کودک نیز کمک می‌کند…

بنابراین با آموزش زبان انگلیسی با شعر و آهنگ به فرزندتان با یک تیر دو نشان خواهید زد ! چی از این بهتر ؟

 

روش تدریس انگلیسی به کودکان با شعر و موزیک

 


همچنین مطالعه کنید :

آموزش موزیکال زبان انگلیسی برای کودکان 

+

آموزش حروف و اعداد زبان انگلیسی موزیکال به کودکان


حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

 

 

 

Rate this post