آموزش انگلیسی در مهد تخصصی زبان بادبادک

همانطور که می دانید ما در آموزشگاه بادبادک به جرات و با افتخار اعلام می کنیم که تخصصی ترین و بهترین آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران می باشیم چرا که با استفاده از آموزش های روز دنیا و با استخدام و بکارگیری مجرب ترین اساتید آموزش زبان به کودکان به جرات و با سری بالا و با افتخار بگوییم که روش آموزش زبان انگلیسی در مهد کودک زبان بادبادک در نوع خود بی نظیر می باشد و زبان انگلیسی را به گونه ای به فرزندان شما آموزش می دهیم که کودکان به نوعی به صورت غیر مستقیم و به صورت زبان مادری ، زبان انگلیسی را فرا بگیرند.

روش آموزش زبان در مهد کودک زبان بادبادک

 

آموزش انگلیسی در مهد تخصصی زبان بادبادک

 

روش آموزش زبان انگلیسی در مهد کودک زبان بادبادک بدین صورت است که با بهره گیری از مدرن ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره تلاش کرده است محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان را ارائه نماید.

آکادمی تخصصی زبان کودک و نوجوان بادبادک همواره اولویت های زیر را سرلوحه کاری خود قرار داده است :

استفاده از دبیران مجرب و خوش اخلاق

استفاده از روش های نوین آموزشی

استفاده از کلاس های هوشمند

 

آموزش انگلیسی در مهد تخصصی زبان بادبادک

متد آموزشی در آموزشگاه زبان بادبادک بدین صورت است که ، آموزش زبان انگلیسی را در کنار سرگرمی و فعالیت روزانه برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است، آموزش زبان انگلیسی به کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال به صورتی است که می توانند به راحتی آموزش زبان انگلیسی را با لهجه ای عالی فرا بگیرند.
مهد زبان بادبادک این امکان را برای خانواده ها و زبان آموزان 3 تا 7 سال فراهم آورده است تا علاوه بر امکاناتی که در یک مهد کودک ارائه می شود ، کودکان زبان انگلیسی نیز بیاموزند. آموزش به صورتی است که زبان دوم را مانند زبان مادری فرا میگیرند و آموزش کاملا غیرمستقیم میباشد.

 

همانطور که می بینید آموزشگاه زبان بادبادک می تواند یکی از آموزشگاههای محبوب کودکان باشد شما همچنین می توانید با مراجعه به کانال تلگرام و اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک از شیوه و روند آموزشی مطلع شوید.

تخفیف آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

تخفیف آموزشگاه زبان بادبادک بدین صورت باشد که در هر دوره از ثبت نام خود می توانند از تخفیفات در نظر گرفته شده توسط آموزشگاه برخوردار شوند.  آموزشگاه زبان بادبادک شرایط محیطی بسیار مناسبی برای آموزش و خردسالان دارد و کادر آموزشی مجرب آن به صورتی است که والدین می‌توانند به راحتی فرزندان خود را به آنها بسپارند اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید فرزند خود را در آموزشگاه زبان بادبادک ثبت نام کنید می توانید به آدرس های گفته شده مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.

 

روش آموزش زبان انگلیسی در مهد کودک زبان بادبادک  ( کلیک کنید )

تقویم آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک  ( کلیک کنید )

 

آموزش انگلیسی در مهد تخصصی زبان بادبادک


 

 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای کودکان 5 ساله در تهران چیست ؟

آکادمی تخصصی بادبادک

روش تدریس آموزشگاه بادبادک چیست ؟

آموزش غیر مستقیم با بازی و فیلم و … ( داخل مقاله توضیح داده شده است )

بهترین آموزشگاه زبان کودکان 4 سال در منطقه 5 و 22 کجاست ؟

آموزشگاه زبان بادبادک

Rate this post