دیالوگ های ساده انگلیسی برای کودکان

اگر کودک شما به مرحله ای رسیده است که دایره ای از کلمات را به وی آموزش داده اید ، الان نوبت آن رسیده است که کودک شما با برخی از دیالوگ های ساده انگلیسی برای کودکان استفاده نماید تا بتواند اولین قدم در آموزش زبان انگلیسی خود را بردارد.

اما سوالی که شاید والدین از خود بپرسند این باشد که بهتر است با کدام جملات و دیالوگ ها را به فرزندان خود آموزش دهند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که استفاده از دیالوگ های ساده انگلیسی برای  آموزش به کودکان یکی از بهترین راه ها برای بهبود مهارت های گفتاری پایه ای انگلیسی برای کودکان می باشد .

دیالوگ های ساده زبان انگلیسی برای کودکان

دیالوگ های ساده انگلیسی با کودکان بهتر است به گونه ای باشد که همراه با بازی های ساده در رابطه با یادگیری نحوه معرفی خودتان ، نحوه درخواست وسایل و مسیرها و … باشد. این روش آموزش زبان انگلیسی این امکان را به کودکان شما می دهد تا علاوه بر لذت بردن کاربرد دیالوگ ها را یاد بگیرد. موضوعی که لازم است بدان توجه داشته باشید این است که باید صبر و تمرین زیاد داشته باشید چرا که یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان کار دشواری است.

برای شروع پیشنهاد می کنیم از مواردی که در ادامه به آن اشاره میکنیم شروع کنید و مرحله به مرحله آموزش خود را پیش ببرید و در انتهای زمان آموزش خود کلمات کملیدی را با کودکان تکرار کنید.

توجه داشته باشید که دیالوگ های ساده انگلیسی برای کودکان باید به صورت پرسش و پاسخ باشد که می تواند شامل موارد اساسی، سوالات مودبانه، پرسیدن نام ، پرسیدن نام خانوادگی ، پرسیدن ساعت و بازی با اعداد و … باشد.

موضوعات زیر را می توانید به عنوان نمونه برای شروع امتحان کنید :

1) دیالوگ های ساده انگلیسی در رابطه با معرفی خود

2) دیالوگ های ساده انگلیسی گفتن ساعت و استفاده از اعداد

3) دیالوگ های ساده انگلیسی برای صحبت با تلفن

و …

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان 3 ساله بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

 

 

Rate this post