دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

اموزش زبان انگلیسی به صورت انلاین یکی از جدید ترین شیوه های اموزشی است. بسیاری از والدین به دلیل مشغله کاری زمان کافی برای اینکه کودکشان را به اموزشگاه زبان ببرند ندارند و یا میخواهند ادامه اموزش را در خانه به صورت آنلاین ادامه بدهند.

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

دوره های آنلاین زبان انگلیسی مزایا و معایبی دارد که به شرح زیر است :

مزایا دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان :

در دسترس بودن

هزینه کمتر

صرفه جویی در وقت

ترافیک کمتر

مکان مطالعه دروس در هر زمان

معایب دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان :

قابلیت پرسش سوال ندارد

تقویت مکالمه ندارد

تلفظ آموزش داده نمیشود

از آنجایی که مکالمه زبان انگلیسی همواره اهمیت زیادی داشته است ما به شما عزیزان توصیه میکنیم در کلاس های حضوری مکالمه شرکت کنید.


و حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.
آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post