دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان کودکان همواره یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

برای بالا بردن بهره آموزشی در این سنین موارد مهمی وجود دارد که می‌بایست در هنگام اقدام به شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان، توسط والدین مورد بررسی قرار بگیرد.

اولین گام‌ها در آموزش زبان کودکان، گام‌هایی هستند که باید مستحکم، درست و طبق اصول علمی و تخصصی برداشته شود.

توجه به این نکته اهمیت بالایی دارد که یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در کنار تمام این اصول باید همراه با سرگرمی باشد، به نحوی که کودکان و خردسالان مشتاق به ادامه دادن این مسیر باشد و میل ادامه یادگیری در او ایجاد شود به عبارت دیگری آموزش آنها باید به صورت غیر مستقیم با بازی باشد .

 

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان

 

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزشگاه زبان بادبادک با بهره گیری از مدرن ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره تلاش کرده است محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان را ارائه نماید.

 

آکادمی تخصصی زبان کودک و نوجوان بادبادک همواره اولویت های زیر را سرلوحه کاری خود قرار داده است :

* استفاده از دبیران مجرب و خوش اخلاق
* استفاده از روش های نوین آموزشی
* استفاده از کلاس های هوشمند

 

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان

 

متد آموزشی در آموزشگاه زبان بادبادک بدین صورت است که ، آموزش زبان انگلیسی را در کنار سرگرمی و فعالیت روزانه برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است، آموزش زبان انگلیسی به کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال به صورتی است که می توانند به راحتی آموزش زبان انگلیسی را با لهجه ای عالی فرا بگیرند.

مهد زبان بادبادک این امکان را برای خانواده ها و زبان آموزان 3 تا 7 سال فراهم آورده است تا علاوه بر امکاناتی که در یک مهد کودک ارائه می شود ، کودکان زبان انگلیسی نیز بیاموزند. آموزش به صورتی است که زبان دوم را مانند زبان مادری فرا میگیرند و آموزش کاملا غیرمستقیم میباشد.

 

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان

 

توانایی کودکان در یادگیری زبان، در سنین پایین ، بیشتر می باشد، پس پیشنهاد می دهیم، برنامه ای برای کودکان خود ترتیب دهید که بیشترین بهره را از روزهای کودکی خود ببرند و دوره های آموزشی زبان حضور داشته باشند.

یادگیری زبان در سن پایین، باعث افزایش توانایی های ذهنی و فعالیت های مغزی کودکان است و موجب افزایش بهره هوشی می شود.

حضور کودکان در آموزشگاه زبان کودک ، باعث تقویت مهارت های ارتباطی ایشان در محیط های عمومی خواهد شد.

آموزش زبان به کودکان در آموزشگاه زبان بادبادک در قالب آهنگ و شعرهای کودکانه سبب علاقمندی بیشتر کودکان به یادگیری زبان می شود.

مهارت فراگیری زبان در افرادی که یادگیری زبان را از کودکی اغاز کرده اند، بیشتر می باشد.

یادگیری زبان در سنین کودکی، باعث تلفظ صحیح تر کلمات خواهد شد و تاثیرات بسیار مثبتی نیز در لهجه کودک دارد.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک با استفاده از تئوری های روز یادگیری زبان در دنیا و راهکارهای فراگیری زبان انگلیسی، سال ها در این زمینه فعالیت داشته و یکی از بهترین موسسات آموزش تخصصی کودکان است که دارای کامل ترین امکانات آموزشی تفریحی ، جهت آموزش کودکان شما می باشد.

 

( فعالیت‌ها )

* آموزش زبان به کودکان 3 سال به بالا

* برگزاری کلاس‌های متنوع و برنامه‌های جانبی مفرح

* طراحی فضا و محیطی شاد برای خردسالان

* انجام خدمات مهدکودکی در کنار زبان‌آموزی

 

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان

 

مطالب پیشنهادی :

بهترین موسسه برای یادگیری زبان انگلیسی غرب تهران

+

کلاس زبان انگلیسی از چه سنی مناسب است ؟

+

کتاب آموزش زبان انگلیسی starter برای کودکان


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

 

 

موثر ترین دوره آموزش زبان انگلیسی چیست ؟

آموزش به صورت غیر مستقیم

دوره های آموزش زبان انگلیسی کودکان چند دوره است ؟

داخل مقاله توضیح داده شده است

در دوره آموزشی موسسه زبان بادبادک چه چیز دارای اهمیت است ؟

خوشحالی کودک و آموزش زبان انگلیسی

Rate this post