خرید کتاب داستان انگلیسی برای کودکان

اگر شما این مقاله را مطالعه می‌کنید یعنی کودکی دارید که می خواهید آموزش زبان را برای آن آغاز کنید
آموزش زبان انگلیسی به کودکان یکی از بهترین و زیبا ترین و در عین حال دشوار ترین کارهاست.
والدین برای اموزش زبان انگلیسی برای کودکان به دو روش عمل می کند روش عمل والدینی هستند که آموزش زبان را بر عهده گرفته و هر روز به کودکانشان زبان کار می کند و گروه دوم والدینی که کودکانشان را به یک آموزشگاه زبان معتبر برده و آموزش را به مربیان می سپارند.
این که والدین نگرانی هستید و پیگیر آموزش فرزندتان بسیار زیباست.

اما در اینجا میخواهیم روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان را برای شما آموزش دهیم.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان بهتر است با کتاب آغاز شود اما پیدا کردن بهترین کتاب داستان انگلیسی برای کودکان کار سختی است.

اگر زبان انگلیسی خودتان خیلی قوی نیست خللی در کار آموزش ایجاد نمی کند کمی هم بلد باشید در حد خواندن و امثال ان کفایت می کند.

آیا تصمیم دارید آموزش زبان را در منزل آغاز کنید یک ساعت مشخص برای این کار قرار دهید و در آن ساعات آموزش را آغاز کنید به صورت پراکنده آموزش ندهید.

همان طور که می دانید نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان هم زمانی که چیزی را غیر مستقیم یاد میگیرند به خوبی به ذهن می سپارند.

از بازی کردن به هیچ وجه نباید غافل شد. یکی از راه های آن و ساده ترین راه استفاده از فلش کارت ها است که می توانید از انها استفاده کنید.

 

کتاب داستان انگلیسی برای کودکان

ما در اینجا چند کتاب داستان انگلیسی برای کودکان شما معرفی می کنیم ولی بهتر است لیست کتابهای مناسب را از مربیان مربوطه دریافت کنید

ده خرگوش کوچولو (Ten little bunnies)

Goodnight Moon by Margaret Wise Brown

The Very Hungry Caterpillar by Eric Carle

The Giving Tree by Shel Silverstein

tyrone the horrible

Curious George

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

خرید کتاب داستان انگلیسی برای کودکان

Rate this post