خانه بازی بادبادک – آدرس – شماره تلفن

خانه بازی بادبادک


خانه بازی بادبادک
مکانی است که کودکان مانند شهر بازی می توانند ساعت ها در آن با دیگر کودکان بازی کنند و والدین زمانی داشته باشند تا به کارهای خود رسیدگی کنند. خانه بازی بادبادک مربیانی دارد تا کودکان علاوه بر بازی بتوانند آموزشهای لازم را ببینند . والدین زمانی که نیاز دارند به مکانی بروند و کودکشان را به کسی بسپارم بهترین گزینه خانه بازی بادبادک است. شما می توانید هر چند ساعت که خواستید کودک خود را به آنجا سپرده و با خیال راحت به کارهای خود رسیدگی کنید. زیرا کودکان شما علاوه بر اینکه در مکانی امن هستند بسیاری از آموزش های لازم را می‌بینند و با اسباب بازیها و وسیله های بازی موجود تفریح می کنند.

خانه بازی بادبادک همین شرایط را برای کودکان فراهم کرده است . خانه بازی بادبادک شعبه شهرک گلستان با استفاده از تجهیزات بازی که دارد و همچنین استفاده از مربی های مجرب در این زمینه یک مرکز بسیار جذاش برای کودکان درست کرده است. کودکان در خانه بازی بادبادک میتوانند مستقل  شوند و بدون حضور والدینشان تفریح کنند. حتی والدینی که شاغل هستند نیز میتوانند با خانه بازی بادبادک هماهنگ کرده و ساعات بیشتری کودکان  خود را به خانه بازی بادبادک بسپارند.

تفاوت یادگیری زبان کودکان 3 ساله تا 7 ساله

یک تفاوت اساسی بین خانه بازی و مهد کودک وجود دارد. این دو کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و با هم اشتباه گرفته نشوند.

خانه بازی کودک : برای نگهداری از کودکان شما به صورت ساعتی و موقت هستند. خانه بازی بادبادک برای خانواده هایی که کودکان خود را ثبت نام ماهانه و منظم می کنند، کلاس های آموزشی مهیا می کند و ترتیب می دهد.

مهد کودک : از کودکان نگه داری دائمی می کنند

در ادامه این مقاله درباره خانه بازی کودک کودکان در دوشعبه شهرک گلستان و کاشانی توضیح می دهیم.

خانه بازی بادبادک با استفاده از تجهیزات مناسبی که دارند فضای مناسب برای بازی و سرگرمی کودکان آماده کردن و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید کودکان می‌توانند در نظارت مربی خود بازی های مختلف انجام دهد.

کودکان شما در خانه بازی بادبادک می توانند شرایط زیر را تجربه کنند :

محیطی امن و آرام برای کودکان و خانواده‌ها

تفریحات مهیج و کودکانه

یک ساعت شادی و بازی

خانه بازی بادبادک - آدرس - شماره تلفن

شعبات آموزشگاه زبان بادبادک

خانه بازی بادبادک کودکان و آموزش زبان انگلیسی

یکی دیگری از امکانات آموزشگاه کودکان بادبادک آموزش زبان انگلیسی است و می توانیم بگوییم آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های زبان غرب تهران ویژه کودکان است .آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های زبان است که در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

شیوه آموزشی : در آکادمی زبان بادبادک شیوه آموزشی بسیار مناسبی برای کودکان میباشد. در این مرکز آموزش از طریق بازی و سرگرمی صورت میپذیرد و آموزش به صورت غیر مستقیم میباشد. محیط آموزش بسیار مناسب و کودکانه است و کودکان را به یادگیری زبان انگلیسی جذب میکند.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post