جملات ساده انگلیسی برای کودکان

جملات ساده انگلیسی برای کودکان و جمله سازی یکی از اولین قدم های آموزش زبان انگلیسی به کودکان می باشد . در آموزش جمله سازی باید توجه داشته باشید که برای شروع بهتر از جملات ساده انگلیسی برای کودکان استفاده کنید و بر اساس دانسته های کودک خود که چه کلماتی را یاد گرفته است آموزش را شروع کنید .

توجه داشته باشید که آموزش جمله سازی به زبان انگلیسی برای کودکان کار دشواری است و والدین باید صبر و پشتکار زیادی داشته باشید .

جملات ساده انگلیسی برای کودکان باید به گونه ای باشد که بتوانند کاربرد آنها را درک کنند و همراه با فعالیت های روزانه آنها این جملات را به آنها آموزش دهید .

در این مقاله تعدادی از جملات ساده انگلیسی را در اختیار شما قرا می دهیم که می توانید از آنها در آموزش های خود استفاده نمایید . توجه کنید بهترین جمله ها ، جمله هایی هستند که همراه با صفات انگلیسی همراه باشد . به همین منظور به مشا پیشنهاد می کنیم حتما مقاله مربوط به آنرا مطالعه نمایید .

آموزش صفات انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید ) 

 

آموزش جملات ساده انگلیسی برای کودکان 

 

آموزش جملات ساده انگلیسی برای کودکان

آموزش جملات ساده انگلیسی به کودکان بهتر است به گونه ای باشد که همراه با بازی و شادی و به طور کلی موزیکال باشد به همین دلیل پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را حتما مطالعه نمایید .

جملات ساده انگلیسی برای کودکان

آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

نمونه ای از جملات ساده انگلیسی برای کودکان به شرح ذیل می باشد :

 

It is hot.

It is cold.

It is expensive.

It is interesting.

It is boring.

It is important.

It is ugly.

It is green.

It is red

It is difficult

It is easy

It is possible.

It is Impossible.

It is fantastic.

It is wonderful.

it is terrible

it is terrific

it is quarter to 8

it is better

it is enough

با دانلود فایل pdf زیر پرکاربرد ترین و ساده ترین جملات زبان انگلیسی که می توانید به کودکان خود آموزش دهید را در اختیار شما قرار داده ایم که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید آن را دانلود نمایید .

جملات ساده انگلیسی برای آموزش به کودکان ( کلیک کنید ) 

شما از تمامی این روش ها برای آموزش زبان انگلیسی میتوانید استفاده کنید. اما توصیه ما به شما این است که بجای آموزش کودکانتان در منزل ، آنها را به یک آموزشگاه معتبر برده و آموزش را به مربیان با تجربه بسپارید. زیرا کودکان بسیار حساس هستند و کوچکترین خطایی ممکن است علاقه آنها را نسبت به آموزش از بین ببرد.

اگردر غرب تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در منطقه 5 و 22 در دسترسی بسیار عالی قرار دارد.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان 3 ساله بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را از طریق روش آموزش موزیکال زبان انگلیسی یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

تصاویر آموزشگاه زبان بادبادک

ما در این مقاله تصاویری از آموزشگاه زبان بادبادک برایتان قرار می دهیم. شما می‌توانید تصاویر اموزشگاه زبان بادبادک را در زیر مشاهده کرده و شیوه آموزش را در ادامه مقاله مطالعه کنید. اما بهتر است برای اطلاع از شرایط اموزشی بادبادک آدرس های اعلام شده مراجعه کنید.

 

جملات ساده انگلیسی برای کودکان

جملات ساده انگلیسی برای کودکان

 

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

همانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

جملات ساده انگلیسی برای کودکان


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

در روز های اول آموزش زبان انگلیسی چه جملاتی را استفاده کنیم ؟

جملات کوتاه مثل It is hot / It is cold

پر کاربرد ترین جملات انگلیسی چیست ؟

داخل مقاله لیست پر کاربرد ترین جملات قرار گرفته شده است.

It is easy یعنی چی ؟

آسان است .

2/5 - (2 امتیاز)