ثبت نام کمپ تابستانه بادبادک

بچه ها میتوانند در تابستان اقدام به شرکت در کلاس های تابستانه بادبادک کنند.

یکی از دغدغه های پدر مادر های امروزی پر کردن اوقات فراغت بچه ها با کلاس ها و برنامه های جذاب و شاد است که خیالشان راحت باشد که هم به بچه ها خوش میگذرد و هم در فضایی امن ، شاد زمان طولانی رو سپری میکنند.

امسال در سامر کمپ بادبادک قراره به بچه ها کلی خوش بگذره ?

 

 

کلاس هایی که ما برای بچه ها در این تابستان در نظر گرفتیم به شرح زیر است:

 

 

زبان انگلیسی
زبان فرانسه
ژیمناستیک
آمادگی جسمانی و اصلاح حرکات
تئاتر
سفال
رسم بوم

 

 

 

 

 

 

علاوه بر همه ی این کلاس هایی که قراره کلی خوش بگذره، کلی برنامه ها و ایونت های خفن داریم مثل آب بازی که میدونید چه قدر تو این هوا میچسبه ، حباب بازی ، بازی های سنتی ، آشپزی و درست کردن کلی خوراکی و نوشیدنی های خفن تابستانه 🙂

 

پس هر چه سریع تر برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 44042800 – 44020379 تماس بگیرید.

 


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

2.8/5 - (9 امتیاز)