آیا همزمان با مدرسه کودکانمان را در کلاس زبان انگلیسی ثبت نام کنیم؟

با آغاز سال تحصیلی جدید والدین با این سوال روبرو هستند که آیا زمانی که کودکشان را در مدرسه ثبت نام میکنند باید در کلاس زبان ثبت نام کنند یا خیر ؟؟ ما در این مقاله می‌خواهیم پاسخی واضح و روشن به این سوال والدین بدهیم. تاپایام مقاله با ما همراه باشید تا به شما عزیزان یک مرکز اموزش زبان معتبر نیز معرفی کنیم.

 

آیا همزمان با مدرسه کودکانمان را در کلاس زبان انگلیسی ثبت نام کنیم؟

در مقالات مختلف بارها بر این مسئله تاکید کرده ایم که بهترین سن شروع آموزش زبان انگلیسی ۳ تا 10 سال است یعنی شما باید در این بازه زمانی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان تان را آغاز کنید اما سوال این است که آیا زمانی که شما کودکانتان را در مدرسه ثبت نام می کنید زمان مناسبی برای ثبت نام در کلاس زبان است؟

بسیاری از والدین معتقدند که این کار اشتباه است اما باید بگوییم که هر زمانی که آموزش زبان انگلیسی را آغاز کنید به نفع کودکان است زیرا زبان انگلیسی زبان بین‌المللی است و باید همه کودکان آن رافرا بگیرند. اگر که نمی‌خواهید کلاس اول ابتدایی کودکانتان با آغاز اموزش زبان انگلیسی یکی شود می تواند کار منطقی باشد یعنی نمی‌خواهید همزمان هم زبان فارسی و هم زبان انگلیسی را یاد بگیرد اما اگر کودکتان مدرسه را آغاز کرده و کلاس اول ابتدایی نیست از به هیچ عنوان تعلل نکنید و در یک آموزشگاه زبان ثبت نام کنید.

بر اساس این تحقیق، کودکی که بعد از ۱۰ سالگی شروع به آموختن زبان دوم کند با احتمال کمتری ممکن است بتواند بعدها این زبان را مانند کسانی که آن زبان، زبان مادری‌شان است، صحبت کند.

روانشناسان درباره سن مناسب برای شروع آموزش زبان تاکید کردند: از ۳ سالگی کودک قابلیت یادگیری سه زبان را به صورت همزمان دارد اما نه تحت هر شرایطی. با روش‌های موجود آموزشی، در حال حاضر کودک بیشتر آسیب می‌بیند. مگر اینکه آموزش را در حد مکالمه ساده و به دور ازقواعد نگه داریم چرا که کودک با روش‌های امروزی تا به مرحله قواعد می‌رسد وارد مدرسه شده و با پدیده زبان‌آموزی مواجه می‌شود و این مساله می‌تواند تداخل دریادگیری ایجاد کند.

 


و حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.
آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.
از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post