تقویت تلفظ زبان انگلیسی کودکان

مهمترین بخش آموزش زبان انگلیسی آموزش مکالمه است . شما برای اینکه بتوانید مکالمه خود را تقویت کنید ابتدا باید به تقویت تلفظ زبان انگلیسی کودکان بپردازید از همین رو ما در این مقاله راهکارهای تقویت تلفظ زبان انگلیسی کودکان را به شما آموزش می دهیم . در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش زبان انگلیسی به کودکان دارید می‌توانید به سایر مقالات سایت در بخش ” اخبار ” مراجعه کنید.

تقویت تلفظ زبان انگلیسی کودکان

کودکانی که در زمان یادگیری زبان انگلیسی در هجی کلمات دچار مشکل میشوند احساس بسیار بدی در زمان آموزش میگیرند و ممکن است از زبان انگلیسی دلزده شوند. از همین رو در این مقاله میخواهیم چند پیشنهاد برای شما قرار دهیم که سایر پدر و مادر ها با موفقیت از آن برای کمک به کودکانشان در زمینه تقویت تلفظ انگلیسی استفاده کردند. امیدواریم که این راهکارها برای شما عزیزان نیز مفید باشد.

کسانی که هجی کننده خوبی هستند معمولا خواننده های خوب، گوینده های خوب نیز هستند پس به تقویت این ویژگی های کودکتان بپردازید. مثلا:
استفاده از کتابخانه محلی یا کتابخانه مدرسه به فرزند شما در بهبود برخی از این مهارتها کمک میکند. به فرزندانتان فرصت صحبت کردن بدهید یکی از این راه ها این است که مدت زمانی تلویزیون دیدن او را محدود کنید. توجه داشته باشید که کودک شما نمیتواند با تلویزیون صحبت کند.کودکان نیازمند این هستند تا با زبانی را که مینویسند، استفاده کنند.

تقویت تلفظ زبان انگلیسی کودکان

کودکتان باید درباره چیزهایی که علاقه دارد بنویسد. به کودکتان فرصت نوشتن دهید. او خودش میتواند سنگ ها را شرح دهد یا عکس هایی را از مجلات برش دهد و آنها را شرح دهد.اجازه دهید تا بدون کمک شما لغات را بنویسد و تا زمانیکه از شما کمک نخواست، به او کمکی نکنید.

گاهی اوقات کلمات را میتوان بر اساس شباهت هایشان، “دسته بندی” کرد. دسته بندی کلمات مشابه در  ثبت در حافظه تاثیر بسیاری دارد.

بچه ها باید بدانند که چگونه یک لغت را قبل از اینکه آن را هجی کنند، بدرستی آن را تلفظ کنند، اگر تلفظ آنها صحیح نباشد، براستی آنها آن کلمه را همانطور که خودشان تلفظ میکنند، هجی میکنند. برای شروع مطالعه، یک کودک باید ابتدا به لغت نگاه کند، آنرا تلفظ کند، همانطور که لغت را میبیند، بطور شفاهی آن را هجی کند، لغت را با دستانش بپوشاند و سپس برای هجی کردن آن تلاش کند. بعد از اینکه فرزندتان مطالعه کرد، به روشی که توضیح داده شد، پنج لغت بگویید، لغات را بطور تصادفی برای او بنویسید و از او بخواهید تا آن لغات را نام ببرد.


فلش کارت زبان انگلیسی برای کودکان  ( کلیک کنید )

آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

آموزش زبان انگلیسی با رقص ( کلیک کنید ) 

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان   ( کلیک کنید ) 


حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post