تفاوت یادگیری زبان کودکان 3 ساله تا 7 ساله

والدین برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود باید بدانند این است که آموزش زبان انگلیسی با توجه به سن کودکشان متفاوت می باشد و در رابطه با تفاوت یادگیری زبان کودکان 3 ساله تا 7 ساله باید در نظر داشته باشند که باید مسیر متفاوتی را بگذرانند در غیر این صورت کودک نسبت به آموزش واکنش خوبی نشان نمی دهد و در مقابل آموزش شما لجبازی میکند و زحمت های شما بی نتیجه خواهد ماند.

شاید سوال برخی از والدین این باشد که اصلا از چه سنی باید برای آموزش زبان انگلیسی به کودکشان آغاز کنند . در توضیحی کوتاه باید بگوییم که اکثر محققان بر این باورند که بهتر است برای آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و از طریق کلاس های آموزشی به کودکان خود تا سن بلوغ فکری یعنی در سن 6 یا 7 سال به بالا آغاز نمایند اما با تمامی این اوصاف می توان گفت که تمامی این محققان بر این باورند که آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار سخت تر از کودکانی پایین تر از این سن می باشد. اما موضوع مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که با توجه به آموزش های نوین این کار بسیار ساده تر انجام می شود و کودک شما می تواند از سن 3 سالگی آغاز به آموزش زبان نماید البته باز به این نکته توجه داشته باشید که تفاوت یادگیری زبان کودکان 3 ساله تا 7 ساله را باید مد نظر داشته باشید.

تفاوت یادگیری زبان انگلیسی کودکان 3 تا 7 سال

موضوعی که والدین در رابطه با آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود باید در نظر داشته باشند این است که اگر میخواهید از سن 3 سالگی آموزش زبان را شروع کنید بهتر است با آموزش کلمات ساده شروع کنید و از کلمات ساده که فرزندتان فارسی آن را یاد گرفته شروع کنید . از فلش کارت ها ، شعر ها و بازی هایی استفاده کنید که در مقاله های سایت به تفضیل در رابطه با آن نوشته ایم و به شما پیشنهاد میکنیم با کلیک بر روی لینک زیر حتما این مقاله های آموزشی را مطالعه نمایید.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید ) 

سعی کنید در آموزش های خود عجله نداشته باشید یعنی اینکه مراحل آموزش زبان را با صبر و حوصله و با تکرار زیاد انجام دهید و سعی کنید آموزش شما به گونه ای باشد که همراه با سرگرمی برای کودکان باشد از طرفی هم توجه داشته باشید که آموزش شما باید با برنامه و کاملا هوشمندانه باشد تا کودک شما نسبت به آموزش زبان انگلیسی علاقه مند شود.

پیشنهادی که به شما داریم این است که اگر سن کودک شما در بازه 3 تا 7 سال می باشد بهتر است که کودکتان را در آموزشگاه های زبان انگلیسی مختص کودکان ثبت نام نمایید.

حال میخواهیم یک اموزشگاه زبان معتبر ویژه کودکان غرب تهران معرفی کنیم.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان کودک بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

Rate this post