تست های زبان انگلیسی برای کودکان

پیش از اینکه در رابطه با تست های زبان انگلیسی برای کودکان توضیح دهیم بهتر است اینگونه توضیح دهیم که زبان انگلیسی این روزها اهمیت بسیاری پیدا کرده تا جایی که والدین کودکان خود را از سن ۴،۵ سالگی به اموزشگاه های زبان برده و تمایل به آموزش فرزندانشان دارند. آموزشگاه های مختلفی هستند که از روش آموزش فونیکس برای کودکان استفاده می‌کند جهت اطلاع از روش اموزش فونیکس میتوانید بر روی لینک کلیک کنید.

آموزشگاه های مختلف پس از آموزش زبان انگلیسی به کودکان از آنها تستهای زبان انگلیسی از زبان آموزان کودک می گیرند ، از مزیت های این روش این است که کودکان علاوه بر اینکه آموزش زبان انگلیسی را فرا می گیرند با استفاده از تست های زبان انگلیسی برای کودکان با نحوه تست زنی از سنین پایین آشنا می شوند و این موضوع باعث می شود که زبان آموزان برای آزمون های معتبر بین المللی آماده می شوند.

علاوه بر تست های زبان انگلیسی که از کودکان گرفته می شود ، برخی از آموزشگاه ها برای تعیین سطح زبان از کودکان آزمون تعیین سطح می گیرند که این آزمون به صورت تستی و تشریحی و یا حضوری و به صورت شفاهی انجام می شود .

آزمون تعیین سطح در واقع روشی است برای محک زدن دانش افراد در زبان انگلیسی که در بدو ورود به آموزشگاه های تدریس زبان، از زبان آموز به عمل می آورند. علاوه بر آموزشگاه ها که معمولا باید کاربر به صورت فیزیکی برای آزمون تعیین سطح مراجعه نماید، یکسری سرویس های آنلاین نیز وجود دارند که با استفاده از آن ها می توان مهارت خود در زبان انگلیسی را محک زده و به نوعی عمل تعیین سطح را انجام داد.

چند نمونه تست های زبان انگلیسی برای کودکان و یا مبتدی آن را برایتان قرار می دهیم.

تست های زبان انگلیسی برای کودکان

تست های زبان برای کودکان

نمونه ای از تست های زبان انگلیسی برای کودکان به شرح ذیل می باشد :

اصطلاح اول : Hands on a platter

چهار پاسخ :
Hand holding a plate
الف ) دستی که یک بشقابی را نگه داشته
The hand is like a plate
ب) دستی که شبیه به بشقاب است
To obtain something easily without any effort
ج) دستیابی به چیزی بدون تلاش سخت و جانکاه
Hand and plate go together
د) دست و بشقاب هر دو باهم

پاسخ صحیح : ج

اصطلاح دوم : wash your hands of

چهار پاسخ :
To rub your hands
الف) مالش دادن دستها
To abandon something you were doing midway
ب) رها کردن کاری به صورت نیمه کاره
Washing hands
ج) شستشوی دستها
To rinse your hands
د) پاک کردن و آبکشی دستها

پاسخ صحیح : ب

اصطلاح سوم : Hand in glove

چهار پاسخ :
To work in close association for a bad cause
الف ) از روی ناچاری با کسی کار کردن
Removing the glove from the hand
ب) کندن دستکش از دست
Stuffing the hand in the glove
ج) پوشانیدن دست در دستکش
To hand over the glove
د) دست دادن از روی دستکش

پاسخ صحیح : الف

اصطلاح چهارم: To have your hands full

چهار پاسخ :
To have a lot of work
الف) داشتن یک عالمه کار
To be able to fly
ب) قادر به پرواز بودن
Filling up your pockets
ج) پر کردن جیب
To clean your hand
تمیز کردن دست

پاسخ صحیح : الف

آموزشگاه زبان بادبادک برای زبان آموزان خود یک سری آزمون به صورت تست های زبان انگلیسی برای کودکان برگزار می کند که باعث می شود موسسه بادبادک را به یکی از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی برای کودکان نماید .

آموزشگاه زبان بادبادک با بهره گیری از مدرن ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره تلاش کرده است محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان را ارائه نماید.
آکادمی تخصصی زبان کودک و نوجوان بادبادک همواره اولویت های زیر را سرلوحه کاری خود قرار داده است :
استفاده از دبیران مجرب و خوش اخلاق
استفاده از روش های نوین آموزشی
استفاده از کلاس های هوشمند
متد آموزشی در آموزشگاه زبان بادبادک بدین صورت است که ، آموزش زبان انگلیسی را در کنار سرگرمی و فعالیت روزانه برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است، آموزش زبان انگلیسی به کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال به صورتی است که می توانند به راحتی آموزش زبان انگلیسی را با لهجه ای عالی فرا بگیرند.
مهد زبان بادبادک این امکان را برای خانواده ها و زبان آموزان 3 تا 7 سال فراهم آورده است تا علاوه بر امکاناتی که در یک مهد کودک ارائه می شود ، کودکان زبان انگلیسی نیز بیاموزند. آموزش به صورتی است که زبان دوم را مانند زبان مادری فرا میگیرند و آموزش کاملا غیرمستقیم میباشد.

Rate this post