بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

والدین برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود از دو طریق استفاده می کنند. گروه اول والدینی هستند که آموزش را از منزل آغاز می کند در گروه دوم والدینی که کودکانشان را به آموزشگاه زبان برده و در آنجا ثبت نام می کنند.
آموزش زبان انگلیسی در منزل می تواند کار بسیار دشواری باشد زیرا کودکان به علت بازیگوشی که دارند نمی توانند تمام تمرکز خود را صرف یادگیری کنند از طرفی نیز والدین شیوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان را بلد نیستند و ممکن است با آموزش های غلط موجب دلزدگی کودکان خود از زبان انگلیسی شود.
آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید با ساز ، موسیقی و اسباب بازی باشد و بدون بازی و هیجان شما نمی توانید زبان دوم را به فرزندتان آموزش دهید و اما بهترین کتاب آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان چیست؟

لیست بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

کتاب های مختلفی برای کودکان وجود دارد ما در اینجا لیستی از کتاب‌های پرطرفدار را می‌خواهیم در اختیارتان قرار دهیم اما من از همه بگویم چه کتابی برای کودک تان مناسب است .

تصاویر زیبا و ماندگار:
کتابی که انتخاب می کنید باید تصاویر به یاد ماندنی و زیبا و جذاب داشته باشد و نوشته ها را در تصاویر به نمایش درآورند تا کودکان با استفاده از همین تصاویر داستان کتاب را بهتر بفهمند

کلمات در قالب متن:
ثابت شده است که کلماتی که در قالب جملات یا متن بکار می روند بسیار راحت تر به خاطر سپرده می شوند. اگر کودک معنای کلمه ای را متوجه نشود، می تواند به کمک متن ساده ی کتاب آن را حدس بزند.

گرامر و کلمات ساده:
کتابی که انتخاب می کنید باید با کلمات و گرامر ساده باشند تا کودکان راحت‌تر انها را یاد بگیرند

درس های آموزنده زندگی:
جدای از یادگیری زبان انگلیسی، کودکان در این کتاب ها یاد می گیرند چطور یک شخصیت خوب را درون خود رشد دهند.

حالا اگه شما می‌دانید که یه کتاب خوب چه ویژگی هایی دارد…

ما در اینجا لیست چند کتابی که برای کودکان مناسب است را عنوان می‌کنیم اما قبل از خرید این کتاب ها حتماً بیشتر تحقیق کنید:

American Family and Friends

The very hungry Caterpillar (توسط Eric Carle)

Curious George

Giving Tree

Corduroy

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

Rate this post