بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

آموزش زبان انگلیسی همواره از سوال برانگیز و نگران کننده بوده و افرادی که زبان انگلیسی تسلط ندارند یا به زبان عامیانه مبتدی هستند میخواهند که هر چه سریعتر این زبان بین المللی را یاد بگیرند.
افراد در این زمینه به دو دسته تقسیم می‌شوند گروه اول خودشان می خواهند زبان انگلیسی را یاد بگیرند و به دنبال بهترین کتاب آموزشی زبان انگلیسی برای مبتدیان هستند.
بهترین کتاب برای مبتدیان کتابی است که از صفر تا صد را برای شما آموزش داده باشد.
توصیه ما به شما این است که آموزش زبان را به صورت سرخود و در منزل آغاز نکنید. برای آموزش زبان انگلیسی بهتر است به یک آموزشگاه زبان مراجعه کرده و آموزش را از صفر آغاز کنید.

اما اگر می‌خواهید آموزش زبان را خودتان شروع کنید فقط به کتاب بسنده نکنید و به روش های زیر نیز توجه کنید.

بهترین نکاتی که می توانید در کنار استفاده از کتاب ها رعایت کنید:

بهترین فیلم و سریال های زبان انگلیسی را تماشا کنید.

کتاب ها، مجلات و صفحات اینترنتی که به موضوعات شان علاقه مندید بخوانید.

وبلاگ با زبان انگلیسی راه اندازی کنید.

با دوستان واقعی و مجازی انگلیسی صحبت کنید (هرچند دست و پا شکسته)

بازی های موبایل مخصوص یادگیری زبان انگلیسی انجام دهید.

رادیوی انگلیسی گوش کنید.

جلو آینه انگلیسی صحبت کنید.

و …

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی

کتاب های آموزشی مختلفی در زمینه آموزش زبان انگلیسی وجود دارد اما بهترین کتاب ها به شرح زیر است:

۱- کتاب آموزش گرامر انگلیسی (محمد زکی زاده)
۲- کتاب انگلیسی در سفر (سطح مبتدی)
۳-کتاب ۵۰۴ واژه پرکاربرد انگلیسی (با ترجمه فارسی)
۴-کتاب ۵۳۳ صفحه ای (رضا بهرامی راد)
۵- کتاب داستان های کوتاه انگلیسی (مبتدی-متوسط)

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

Rate this post