بهترین کارتون برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین کارتون برای یادگیری زبان انگلیسی

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان روش های مختلفی دارد . ما در مقالات مختلف در این رابطه توضیح داده ایم. در این مقاله یکی از متداولترین روش های آموزش زبان انگلیسی به کودکان توضیح خواهیم داد. معمولترین ور راحتترین روش این است که بهترین کارتون برای یادگیری زبان انگلیسی را خریداری کرده و از کودکتان بخواهید با زبان اصلی این کارتن ها را ببیند.

ما در این مقاله لیسی از بهترین کارتون برای یادگیری زبان انگلیسی برایتان قرار میدهیم اما باید چند نکته را به شما عزیزان بگوییم.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، برخلاف تصور بسیار سخت است زیرا کودکان بازیگوش هستند و اگر شما نتوانید اصول لازم را رعایت کنید نمیتوانید در این مسیر موفق شوید و ممکن است کودکتان برای همیشه از زبان متنفر شود. توصیه میکنیم آموزش را از سن کم به آموزشگاه های ویژه کودکان بسپارید. اگر قصد داشتید در اموزشگاه ثبت نام کنید در انتها مقاله یک آموزشگاه ویژه معرفی کرده ایم. میتوانید در آنجا حضور یافته و شرایط تدریس را از نزدیک مشاهده کنید.

بهترین کارتون برای یادگیری زبان انگلیسی

یکی از بهترین روش های تقویت زبان انگلیسی کودکان استفاده از کارتون ها می باشد. سادگی و جذابیت های انیمیشن ها می تواند در آموزش زبان انگلیسی تاثیر داشته باشد.
مثلا انیمیشن های زیر گروهی از انیمیشن ها هستند که زبانی بسیار روان و ساده دارند و شما به چند روش ساده می توانید با تماشای آن ها زبان کودکان تان را تقویت کنید.

Nemo

Open Season

Lorax

Winnie the pooh

Lion King

Alpha and Omega 2

Bambi 2

Zambezia

Brave

Bee Movie

Top Cat

Ice Age

 

انیمیشن های بزرگسالانه تر :

 

1.Spirited Away(2001) شهر اشباح

2. Toy Story 3(2010) داستان اسباب بازی ها

3. WALL·E(2008)

4. Princess Mononoke(1997) شاهزاده مونونوکه

5.The Lion King(1994) شیرشاه

6. The Croods (2013) غارنشین ها

7. Up(2009) انیمیشن بالا

8. Toy Story(1995) داستان اسباب بازی ها

9. My Neighbor Totoro(1988) همسایه من و تو

10. Mary and Max(2009) ماری و مکس

11. How to Train Your Dragon(2010) چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم

12. Howl’s Moving Castle(2004) قلعه متحرک هاول

13. Finding Nemo(2003) درجستجوی نمو

14. Ponyo (2008) پونیو

15.Monsters University (2013) دانشگاه هیولاها

 


می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post