بهترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بسیاری از والدین تمایل دارند تا آموزش زبان انگلیسی به کودکان شان را در منزل انجام دهند. روش های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی در منزل وجود دارد که ما در این مقاله بهترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی را به شما معرفی می کنیم همچنین روش ها و راهکارهای آموزش زبان انگلیسی به کودکان را به شما توضیح می دهیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد در صورتی که تمایل داشتید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش زبان انگلیسی به کودکان مقالات دیگر را مطالعه کنید.

 

بهترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بسیاری از والدین به دلایل مختلفی نمی‌توانند و یا فرصت نمی کنند تا کودکشان را به آموزشگاه های زبان ببرند. استفاده از نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی می تواند یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه باشد. تکنولوژی این روزها پیشرفت کرده و تمامی والدین به نرم افزار ها دسترسی دارند. ما در این مقاله سعی داریم تا چندین نرم افزار آموزشی که به کودکان تان کمک می کنند تا مکالمه بهتری داشته باشند را معرفی کنیم. برخی از این نرم افزارها آنقدر معروف هستند که ممکن است بارها نامشان را شنیده باشید و برخی از آنها ناشناخته تر هستند. اکثریت این نرم افزار ها دانلود رایگان دارند و به راحتی قابل دسترسی هستند.

بهترین نرم افزارهای آموزش زبان

1 – دولینگو Duolingo

2 – ممرایز Memrise

3 – بوسو Busuu

4 – رزتا استون Rosetta Stone

10 روش جذاب آموزش زبان انگلیسی به کودکان به زبان ساده

بهتر است آموزش زبان انگلیسی برای کودکان همراه با جذابیت هایی باشد که کودک بتواند با آموزش شما ارتباط برقرار کند. 10 روش جذاب آموزش زبان انگلیسی به کودکان به شرح ذیل می باشد :

1) آموزش زبان انگلیسی از طریق شعر

2) آموزش همراه با رقص

3) آموزش از طریق آهنگ

4) آموزش از طریق ویدیو های آموزشی که همراه با شعر و رقص می باشد

5) آموزش از طریق کتاب های داستان و کتاب های نقاشی

6) آموزش زبان انگلیسی از طریق فلش کارت

7) آموزش زبان انگلیسی از طریق بازی

8) آموزش زبان انگلیسی  از طریق اسباب بازی های آموزشی

9) استفاده از اپلیکیشن های آموزشی زبان مختص کودکان

10) ثبت نام کودک در آموزشگاه های زبان مختص کودکان

تمامی روش های فوق را در مقاله هایی جداگانه به تفضیل در مورد آنها شرح داده ایم

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ( کلیک کنید ) 

در کنار تمامی این توصیفات شما می توانید فرزندان خود را از سنین 3 تا 7 سال در کلاس های آکادمی تخصصی زبان بادبادک ثبت نام نمایید . آموزش زبان به کودکان در موسسه بادبادک به گونه ای می باشد که آموزش زبان در کنار خانه بازی بادبادک انجام می پذیرد . به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که  موسسه بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

Rate this post