بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان کدام است ؟

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی کودکان کدام است؟

بهترین بازی آموزش زبان انگلیسی کودکان ؟؟

بهترین موسیقی برای آموزش زبان انگلیسی کودکان کدام است؟

بهترین انیمیشن آموزش زبان انگلیسی کودکان کدام است؟

چگونه زبان انگلیسی را به کودکان آموزش دهیم؟

اگر شما هم جز افرادی هستید که با سوالات اینچنینی روبرو هستید حتما تمامی مقالات این سایت را مطالعه کنید تا در رابطه با آموزش زبان انگلیسی کودکان اطلاعات کافی کسب کنید.

 

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان

 

Magic English  یکی از بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان میباشد. این محصول به عنوان پرفروشترین cd میباشد. افرادی که از این مجموعه استفاده میکنند نیازی به حضور اساتید ندارند. این سی دی ها قابلیت اجرا برروی انواع dvd player و کامپیوتر آموزش کلمه به کلمه به همراه تکرار کلمات همراه با آموزش نگارش لغات آموزش زبان انگلیسی به سبک مجیک انگلیش برای کودکان یکی از بهترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی است که در حال حاضر در اکثر سایتهای دنیا جزء پرفروشترین ها است

 

والت دیسنی این مجموعه را ساخته است. این مجوعه 26 سی دی دارد و در این مجوعه کودکتان موارد زیر را آموزش میبیند:

کودک شما در این 26 قسمت در رابطه با موضوعات زیر آموزش میبیند:

1 – Hello

2 – Family

3 – Friends

4 – Happy Houses

5 – Animal Friends

6 – It’s Delicious

7 – Happy Birthday

8 – Tick Tock Time

9 – Night and Day

10 – Let’s Play

11 – Numbers

12 – At Home

13 – My Body

14 – Party Time

15 – Cooking

16 – The Forest

17 – The sea

18 – Let’s Travel

19 – Colors

20 – Wild Animals

21 – Funny Faces

22 – Country Life

23 – Music

24 – Mountains

25 – Changing seasons

26 – Fairyland

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان

اما مجموعه های دیگری نیز وجود دارند  مانند:

مجموعه LeapFrog Learning

مجموعه کارتونی Pocoyo

مجموعه ویدیویی Your Baby Can Read

 


و حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان

Rate this post