بهترین سن آموزش زبان دوم ( زبان انگلیسی) به کودکان

آموزش زبان انگلیسی همواره دغدغه والدین بوده است ، دغدغه دیگران ها بهترین سن آموزش زبان دوم به کودکان است زیرا در گذشته آموزش زبان دوم اهمیت چندانی نداشته اما هم اکنون در سال‌های اخیر اهمیت زبان انگلیسی روز به روز افزایش پیدا می‌کند. دلیل این افزایش این است که تکنولوژی ها روز به روز گسترش پیدا کرده و افراد تمایل شدیدی برای مهاجرت و یا تحصیل در خارج از کشور دارند و ما توان به این سوال که بهترین سن آموزش زبان انگلیسی کدام است را برایتان توضیح می دهیم.

آموزش حروف انگلیسی به کودکان با مثال
بهترین زبان دوم زبان انگلیسی هست زیرا زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و شما حتی زمانی که از سیستم های هوشمند استفاده می کنید یا می خواهید مقالات رسمی بنویسید نیاز به تسلط به زبان انگلیسی دارید از همین رو اگر برنامه خاصی ندارید ما به شما توصیه می کنیم تا به فرزندانتان زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم آموزش دهید.

بهترین سن آموزش زبان دوم به کودکان

درباره اینکه از چه سنی باید به کودکان زبان دوم را آموزش داد نظرات متفاوتی وجود دارد اما همواره وجه تشابه بین نظرات دانشمندان وجود داشته است مثلا:
محققان دانشگاه ” MIT” طی آخرین تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند که بهترین سن یادگیری زبان دوم زیر 10 سالگی است.
این محققان معتقدند، کودکان زیر 10 سال آسان تر از بقیه سنین، اطلاعات جدید را فرا می‌گیرند و یادگیری زبان جدید نیز در این سنین در حالت ایده ال خود است.
گروهی از محققان نیز بهترین سن آغاز یادگیری زبان انگلیسی را سه تا پنج سال می دانند زیرا کودکان پس از یادگیری زبان مادری خود آمادگی کامل برای یادگیری و تلفظ زبان دوم را دارند.
اما نتیجه کلی که در این تحقیقات وجود دارد این است که:هرچه کودک زودتر با زبان دوم آشنا شود، شانس بیشتری برای دستیابی به مهارت‌های کسب زبان دوم خواهد داشت. بررسی‌ها نشان داده است اگر کودک در سن زبان‌آموزی یعنی قبل از 7 تا 8 سالگی زبان دوم را بیاموزد، مهارت بهتری در تکلم زبان دوم و لهجه خواهد داشت.

حال میخواهیم یک اموزشگاه زبان معتبر ویژه کودکان غرب تهران معرفی کنیم.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی کهآموزشگاه زبان کودک بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

 

 

Rate this post