بهترین آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی در تهران

همانطور که می دانید آموزش زبان انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی این روزها اهمیت ویژه‌ای دارد و شما باید خودتان و فرزندتان در این زمینه پیشرفت کافی را کرده باشد.
فرزند سن پایین تر دارید بدانید که بسیاری از روانشناسان بر این باورند که آموزش زبان دوم در سنین ۳ تا ۵ سالگی بسیار مفید است و قدرت یادگیری فرد برای زبان دوم بسیار بالاست.

اگر میخواهید در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید باید بدانید که آموزشگاه ومدرسین باید یکسری شرایط را داشته باشد:

بالا بودن کیفیت تدریس اساتید

داشتن تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و ..)

کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود

نحوه کار کردن writing و Reading (چون Listening و Speaking در همه کلاس های اموزش زبان تدریس می شود)

مناسب بودن هزینه ها نسبت به آموزش

اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی

 

اما کودکان باید به چه گونه آموزشگاهی بروند تا بهتر یادگیری داشته باشند.

کودکان به دلیل حس کنجکاوی و سرگرمی که دارند بهتر است از طریق بازی زبان انگلیسی را بیاموزند. زیرا آموزش به روش کاملا معمولی میتواند برای کودکان بازدهی عکس داشته باشد و به هیچ عنوان تمایلی به یادگیری زبان انگلیسی و یا زبان دیگری نداشته باشند. اگر در غرب تهران هستید باید بدانید بهترین آموزش ها زبان انگلیسی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک است که در منطقه ۵ و ۲۲ واقع شده است

در این رابطه در ادامه مقاله توضیحاتی برایتان قرار داده ایم.

 

بهترین آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی در تهران

میتوان گفت که یکی از بهترین آموزشگاه زبان برای کودکان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک می باشد. آموزشگاه زبان بادبادک از معتبرترین و جذاب ترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران برای کودکان می باشد.

بهترین آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی در تهران

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

 

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post