برنامه کلاس های زمستان آموزشگاه زبان بادبادک

برنامه کلاس های زمستان آموزشگاه زبان بادبادک به گونه ای برنامه ریزی شده است که با توجه به موقعیت آب و هوایی در این فصل مشکلی برای زبان آموزان و والدین ایجاد نشود.

برنامه کلاس های زمستان آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

از آنجایی که آموزشگاه زبان بادبادک همواره سعی داشته تا به صورت غیر مستقیم و از طریق بازی و تفریح آموزش زبان انگلیسی به کودکان انجام شود بنابراین تلاش شده است در برنامه کلاس های زمستان موسسه بادبادک موضوعات و رویدادهایی که در این فصل اتفاق می افتد را در غالب جشن و یا بازی های مفرح به زبان انگلیسی به کودکان آموزش دهیم. این موضوع باعث می شود که اولا کودکان به راحتی با روند آموزشی ارتباط برقرار کنند و هم گکاربرد کلمات انگلیسی که آموز می بینند را بهتر درک کنند و به خاطر بسپارند.

بر همین اساس و طبق برنامه ریزی های دقیق انجام شده برای تدریس زبان انگلیسی به کودکان از جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان استفاده شود.

به طور مثال در سال گذشته و در اسفند ماه همزمان با روز پدر جشنی برگزار کردیم و در آن کودکان را با این روز آشنا کردیم و در جشنی که برگزار شد تلاش کردیم زبان آموزان را در این جشن سهیم کنیم تا بتوانند با اصطلاحات انگلیسی این روز آشنا شوند و از طریق بازی و ساخت کاردستی آموزش زبان به آنها انجام شود. همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید ، می توانید میزان شوق و اشتیاق کودکان را مشاهده کنید و متوجه شوید که چرا می گوییم آموزش زبان به کودکان در کنار بازی و تفریح راندمان بیشتری خواهد داشت و کودکان می توانند با آموزش زبان انگلیسی ارتباط برقرار نمایند.

برنامه کلاس های زمستان آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

برنامه کلاس های زمستان آموزشگاه بادبادک

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که  موسسه بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

 

 

Rate this post