افتتاح خانه بازی بادبادک کودکان شعبه کاشانی

خانه بازی چیست؟؟

خانه بازی مانند شهربازی است که کودکان میتوانند با اسباب بازی های مختلف بازی کرده و تفریح کنند و ساعات مختلف آنجا بماند و همچنین در کنار مربی آموزشی خود آموزش های مختلف ببینند و یکی از بهترین مزایای خانه بازی این است که والدین می توانند برای ساعاتی کودکان خود را تنها بگذارندو به کارهایشان رسیدگی کند و همچنین کودکان چیزهای جدیدی یاد بگیرند.

خانه بازی بادبادک کودکان در شعبه کاشانی افتتاح شد.

همانطور که می دانید مهد کودک بادبادک در شهرک گلستان یکی از بهترین مجموعه های بازی کودکان بوده که شعبه دوم آن در خیابان آیت الله کاشانی منطقه ۵ افتتاح شد و با محیط آموزشی مناسبی که دارد فضای مناسبی برای کودکان فراهم آورده است.
همچنین در اموزشگاه زبان بادبادک کودکان شما می توانند زبان انگلیسی را آموزش ببینند. در این آموزشگاه کودکان ۳ تا ۷ سال و ۷ تا ۱۱ سال جهت آموزش زبان انگلیسی ثبت نام می شود و به همراه بازی و سرگرمی زبان انگلیسی را فرا میگیرند.

در ادامه این مقاله درباره خانه بازی کودکان در دوشعبه گلستان و کاشانی توضیح می دهیم.

خانه بازی بادبادک با استفاده از تجهیزات مناسبی که دارند فضای مناسب برای بازی و سرگرمی کودکان آماده کردن و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید کودکان می‌توانند در نظارت مربی خود بازی های مختلف انجام دهد.

کودکان شما در خانه بازی بادبادک می توانند شرایط زیر را تجربه کنند :

محیطی امن و آرام برای کودکان و خانواده‌ها

تفریحات مهیج و کودکانه

یک ساعت شادی و بازی

افتتاح خانه بازی بادبادک کودکان شعبه کاشانی

افتتاح خانه بازی بادبادک کودکان شعبه کاشانی

شعبات آموزشگاه زبان بادبادک

خانه بازی بادبادک کودکان و آموزش زبان انگلیسی

یکی دیگری از آکادمی زبان بادبادک آموزش زبان انگلیسی است و می توانیم بگوییم آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های زبان غرب تهران ویژه کودکان است .آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های زبان است که در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

شیوه آموزشی : در آکادمی زبان بادبادک شیوه آموزشی بسیار مناسبی برای کودکان میباشد. در این مرکز آموزش از طریق بازی و سرگرمی صورت میپذیرد و آموزش به صورت غیر مستقیم میباشد. محیط آموزش بسیار مناسب و کودکانه است و کودکان را به یادگیری زبان انگلیسی جذب میکند.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post