اسباب بازی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان همانطور که در مقالات مختلف نیز گفتیم روش‌های مختلفی دارد یکی از این روشها استفاده از اسباب بازی برای آموزش زبان است ولی اما مهم این است که چگونه می توانید با اسباب بازی های مختلف زبان انگلیسی را به کودکان آموزش دهید.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان با اسباب بازی

همانطور که گفتیم کودکان بازیگوش هستند و شما نمی توانید مانند بزرگسالان زبان انگلیسی را به آنها آموزش دهید یکی از روشهای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده از اسباب بازی است اما کدام اسباب بازی ها می تواند برای کودکان مفید باشد

یکی از پرکاربردترین اسباب بازی ها و اسباب بازی حیوانات است شما می توانید از اسباب بازی حیوانات استفاده کنید و اسامی انگلیسی آنها را برای کودکان تان توضیح دهید از کودکان تان بخواهید که آن را به انگلیسی نام دارد یکی دیگر از اسباب بازی هایی که شما می توانید برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان استفاده کنید بازی حروف است یعنی با استفاده از بازی حروف می توانید حروف انگلیسی را به کودکان آموزش دهید.

بازی های فکری مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان وجود دارد که ما چند نمونه از آنها را در ادامه مطلب برایتان توضیح می دهیم:
بازی اجرایی یا پانتومیم
بازی پازل
 بازی Ruzzle
بازی Word Wrangling
بازی memory game

شما میتوانید جدول های انگلیسی حل کنید، یکی از بهترین بازی ها برای قوی کردن زبان انگلیسی است و به تقویت حافظه شما کمک می کند.
برای اینکه از یک جدول کلمات بیشترین استفاده را ببرید، باید به این نکات توجه کنید:

1) جدولی را انتخاب کنید که مناسب سطح زبان شماست

2) جدولی را انتخاب کنید که درباره یک موضوع خاص باشد

3) کلمات جدیدی که معنی آن‌ها را نمی‌دانید یا برایتان دشوار است در یک دفتر بنویسید و هرروز آن‌ها را مرور کنید.

یکی دیگر از بازی هایی که به تقویت زبان انگلیسی شما کمک می‌کند بازی اسم و فامیل است که عموما همه شما آن را بلد هستید. یعنی شما با هم بازی ها یک برگ برمیدارید اسامی آن چیزهایی که می‌خواهید بنویسید را بر روی آن را یادداشت می‌کنید.
سپس با سرعت بالایی اسم، فامیل، میوه و غذا رنگ و گل و…  و آنها را به انگلیسی پر می کنید و در این صورت هم املایی شما قوی میشود هم زبان شما.

اسباب بازی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

اسباب بازی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان


 

و حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.
آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.
از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post