آکادمی تخصصی زبان بادبادک تحولی در آموزش زبان کودکان

آموزشگاه زبان بادبادک با استفاده است شیوه های مدرن آموزشی و محیطی مدرن تحولی در آموزش زبان کودکان ایجاد کرده است.
همانطور که می دانید کودکان بسیار فعال تر و پر انرژی تر از بزرگسالان هستند و شما نمی‌توانید تمرکز آنها را برروی آموزش های مختلف نگه دارید و برای آموزش به کودکان باید از شیوه ای بازی و سرگرمی استفاده کنید.
آموزشگاه زبان بادبادک با ایجاد محیطی مناسب و با استفاده از اساتید مجرب این امکان را برای کودکان شما فراهم آورده.
در این آموزشگاه با استفاده از کتاب های مختلف و شیوه آموزشی مدرن از آنان شما را جذب آموزش زبان می کنند.

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید امکانات آموزشی آموزشگاه زبان بادبادک بسیار زیاد است و این مرکز را به یکی از معتبر ترین مرکز زبان انگلیسی تبدیل کرد و در مناطق ۵ و ۲۲ تهران قرار دارد.

آکادمی تخصصی زبان بادبادک

والدینی که برای آموزش و پرورش آن حساس هستند و می خواهند از طریق روش های مدرن و نوین زبان انگلیسی را به کودکان خود آموزش دهند میتوانند به آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کرده و از مزایای این آموزشگاه استفاده کنند. والدین به محض مشاهده محل آموزش آکادمی تخصصی از زبان بادبادک جذب این آموزشگاه می‌شوند
در صورت تمایل می توانید عکس های فضایی کلاس های آموزشگاه زبان بادبادک را با کلیک بر روی آن مشاهده کنید.

سیستم آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

آکادمی تخصصی زبان کودکان برای کودکان ۷ تا ۱۱ سال است که  می‌توانند در محیطی کاملا متفاوت و با لهجه ی عالی و جذاب ترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی را فرا بگیرند به کودکانی که در این آموزشگاه زبان آموز هستند به آموزشگاه خود علاقه شدیدی دارند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

دوره های آموزشی موسسه زبان ویژه کودکان بادبادک:

1- دوره 6 ماهه فشرده

2- دوره گروهی و دوره خصوصی

3- دوره ترمیک

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

در گزارشی که در سال 2007 در تعدادی از کالج های ایالات متحده آمریکا توسط اعضا هیئت مدیره کالج که اداره آزمون SAT را به عهدع دارند ، منتشر شده که مزایا و نتایج درخشان یادگیری زبان های خارجی را به وضوح نشان میدهد.

در این آمار ها دانش آموزانی که در سن کم و حداقل 4 سال یا بیشتر از آن در حال تحصیل یک زبان خارجی بودند به طور میانگین 1400 امتیاز از مجموع 8000 امتیاز بیشتر از کساتی که تجربه اموزش زبان انگلیسی را نداشتند کسب کرده اند ، و تقریبا بیش از 140 امتیاز در بخش ریاضیات و در بخش نوشتار بیش از 150 امتیاز کسب کرده اند.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post