آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی به کودکان

آیا آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی به کودکان امکان پذیر است؟
آیا می توان زبان انگلیسی را به صورت آنلاین به کودکان آموزش داد؟
آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی به کودکان یعنی چه؟
شاید شما هم با این سوالات روبرو باشید باید بگویم که آموزش غیرحضوری یعنی آموزش از طریق اپلیکیشن ها و برنامه ها و یا سایت هایی که به صورت آنلاین آموزش زبان انگلیسی قرار می دهند. بسیاری از والدین می خواهند بدانند آیا آموزش غیر حضوری به کودکان کار درستی است آیا از این روش جهت آموزش زبان انگلیسی استفاده کنند؟؟

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی به کودکان

ما به شما آموزش آنلاین و غیر حضوری زبان انگلیسی به کودکان را پیشنهاد نمی کنیم و توصیه می‌کنیم که کودکان تان را یا در منزل یا در آموزشگاه های زبان ویژه کودکان آموزش دهید زیرا ذهن کودکان به گونه‌ای نیست که بتواند آموزش‌ها را به صورت غیر حضوری یاد بگیرند و شما می توانید از آموزش های غیرحضوری زبان انگلیسی به صورت مکمل در کنار آموزش‌های دیگر استفاده کنید.
بهترین راهکار برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده از کلاس های آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان است که در ادامه مقاله در رابطه با آن توضیح داده ایم.


حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی به کودکان

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.


اگر تصمیم به آموزش کودکتان در منزل گرفتید حتما مقالات زیر را مطالعه کنید.

تست های تعیین سطح زبان انگلیسی برای کودکان

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

8سایت خارجی برتر آموزش زبان انگلیسی به کودکان

 فلش کارت زبان انگلیسی برای کودکان  

آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان 

آموزش زبان انگلیسی با رقص

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان   

 

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان

 

Magic English  یکی از بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان میباشد. این محصول به عنوان پرفروشترین cd میباشد. افرادی که از این مجموعه استفاده میکنند نیازی به حضور اساتید ندارند. این سی دی ها قابلیت اجرا برروی انواع dvd player و کامپیوتر آموزش کلمه به کلمه به همراه تکرار کلمات همراه با آموزش نگارش لغات آموزش زبان انگلیسی به سبک مجیک انگلیش برای کودکان یکی از بهترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی است که در حال حاضر در اکثر سایتهای دنیا جزء پرفروشترین ها است

 

والت دیسنی این مجموعه را ساخته است. این مجوعه 26 سی دی دارد و در این مجوعه کودکتان موارد زیر را آموزش میبیند:

کودک شما در این 26 قسمت در رابطه با موضوعات زیر آموزش میبیند:

1 – Hello

2 – Family

3 – Friends

4 – Happy Houses

5 – Animal Friends

6 – It’s Delicious

7 – Happy Birthday

8 – Tick Tock Time

9 – Night and Day

10 – Let’s Play

11 – Numbers

12 – At Home

13 – My Body

14 – Party Time

15 – Cooking

16 – The Forest

17 – The sea

18 – Let’s Travel

19 – Colors

20 – Wild Animals

21 – Funny Faces

22 – Country Life

23 – Music

24 – Mountains

25 – Changing seasons

26 – Fairyland

Rate this post