آموزش صوتی حروف انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان یکی از مهمترین دغدغه والدین می‌باشد. همانطور که می دانید روز به روز تکنولوژی پیشرفت می کند و همچنین مهاجرت به کشورهای خارجی افزایش پیدا کرده، بسیاری از دانشجویان تمایل دارند تا در خارج از کشور تحصیل کنند. و برای همه این مسائل تسلط به زبان انگلیسی به یک امر مهم تبدیل شده است. والدین به دنبال روشهای آموزش حروف انگلیسی به کودکان شان در سنین پایین هستند. ما در این مقاله آموزش صوتی حروف انگلیسی برای کودکان را برای شما توضیح خواهیم داد و امیدواریم که این مقاله پاسخگویی به سوالات شما عزیزان باشد.

آموزش صوتی حروف زبان انگلیسی به کودکان

شاید شما هم جزو کسانی باشید که مفهوم آموزش صوتی را متوجه نشده باشید، آموزش به کودکان از روشهای مختلف امکان پذیرد اما طی تحقیقات انجام شده با توجه به بازی گوشی کودکان آموزش صوتی حروف انگلیسی برای کودکان بهترین روش است.
آموزش صوتی یعنی شما از موسیقی ها و شعر های صوتی استفاده کنید‌ . توجه داشته باشید که این موسیقی و شعر ها باید مخصوص کودکان باشد و گرنه درک آن برای فرزندتان غیر قابل فهم می شود.
شما می توانید از آموزشگاهی که فرزندتان و ثبت نام کردید و یا از سایت های مختلف آموزش های صوتی را دریافت کنید.
به طور مثال می توان مجموعه زیرا در این زمینه مثال زد :
مجموعه آموزشی Magic English، یکی از مجموعه های مهیج و جذاب آموزش زبان انگلیسی به کودکان است. این مجموعه آموزشی ابتدا مطالب و مفاهیم ضروری انگلیسی برای کودکان را آموزش می دهد و بعد تمامی آن مطالب و نکات را همراه با شعر و موسیقی برای کودکان بیان می کند.

همچنین ما می‌خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های زبان مخصوص کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post