آموزش زبان کودکان – اندروید – ios

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و کسترش نرم افزار های آموزشی ، آموزش های هم گاها از طریق تلفن های هوشمند صورت میگیرد و والدین به دنبال نرم افزاز های اندرویدی و یا ios میگردند تا به آموزش زبان کودکان از طریق آن بپردازند و یا جهت بهبود آموزش کودکشان در زبان انگلیسی از این نرم افزار ها استفاده میکنند.

کودکان بازیگوش هستند و این روزها شاهد این موضوع هستیم که کودکان گوشی به دست هستند و تمایل شدیدی به بازی با تلفن همراه دارند . پس این روزها یکی از بهترین روش های آموزش به کودکان ، آموزش از طریق نرم افزار ها میباشد.

نرم افزار ها خوب هستند که بتوان در گوشی موبایل مانند اندروید و ios نصب کرد همچنین نرم افزار هایی که بتوان بر روی کامپیوترها نصب کردند نیز بسیار کارا هستند اما به دلیل دسترس بودن گوشی موبایل نرم افزارهای اندرویدی و ios بیشتر مورد پسند هستند.

باید بگویم که اگر تصمیم دارید از طریق نرم افزار های آموزشی زبان انگلیسی را به کودکان تان یاد دهید باید این کار را به صورت مداوم و مستمر انجام دهید یک برنامه برای خود در این زمینه مشخص کنید. زیرا در صورت نداشتن یک برنامه مشخص نتیجه نخواهید گرفت.

توجه ویژه داشته باشید که نرم افزاری که استفاده میکنید  استاندارد باشد. البته توصیه اکید میکنیم که تا کودکان خود را آموزشگاه زبان ویژه کودکان ببرید و آموزش را به اساتید مجرب به بسپارید اما در صورتیکه شرایطش را نداشتید می توانید از نرم افزارهای موبایل استفاده کنید. ما در پایان مقاله آموزشگاه معتبر ویژه کودکان را به شما معرفی می کنیم

بهترین نرم افزارهای آموزش زبان به کودکان

آموزش زبان انگلیسی رزتا استون (اندروید و کامپیوتر)

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی نصرت (فقط نسخه تصویری)

اپلیکیشن آموزش انگلیسی با موسیقی (چکامه)

دولینگو Duolingo

ممرایز Memrise

بوسو Busuu

رزتا استون Rosetta Stone

بهتر است آموزش با ویژگی هایی همراه باشد که کودکتان بتواند با علاقه یادگیری را آغاز کند. ما به شما روش های زیر را پیشنهاد میکنیم.

 

1) آموزش زبان انگلیسی به کودکان  از طریق شعر های کودکانه و ساده

2) آآموزش زبان انگلیسی به کودکان همراه با رقص و شادی

3) آموزش زبان انگلیسی به کودکان از طریق آهنگ های ساده تر

4) آموزش زبان انگلیسی به کودکان از طریق ویدیو های آموزشی که همراه با شعر و رقص می باشد

5) آموزش از طریق کتاب های داستان طرح دار و کتاب های نقاشی

6) آموزش زبان انگلیسی از طریق فلش کارت

7) آموزش زبان انگلیسی از طریق بازی

8) آموزش زبان انگلیسی  از طریق اسباب بازی های آموزشی

9) استفاده از اپلیکیشن های آموزشی زبان مختص کودکان

10) ثبت نام کودک در آموزشگاه های زبان مختص کودکان

تمامی روش های فوق را در مقاله هایی جداگانه به تفضیل در مورد آنها شرح داده ایحم که به شما پیشنهاد میکنیم حتما با کلیک بر روی لینک زیر آنها را مطالعه نمایید.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ( کلیک کنید ) 

در کنار تمامی این توصیفات شما می توانید فرزندان خود را از سنین 3 تا 7 سال در کلاس های آکادمی تخصصی زبان بادبادک ثبت نام نمایید . آموزش زبان به کودکان در موسسه بادبادک به گونه ای می باشد که آموزش زبان در کنار خانه بازی بادبادک انجام می پذیرد . به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که  موسسه بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

 

Rate this post