آموزش زبان به کودکان با ساده ترین کارها

آموزش زبان به کودکان با ساده ترین کارها

آموزش زبان به کودکان با ساده ترین کارها ، شاید این عنوان شما را دچار این سردرگمی کند که آموزش زبان انگلیسی به کودکان ساده است، ساده ترین راه ها یعنی چه؟

باید به شما والدین عزیز بگوییم که آموزش زبان انگلیسی به گودکان برخلاف ظاهر ساده ای که دارد بسیار مساله مهم و پیچیده ای است.

کودکان بازیگوش هستند و شما نمیتوانید از آنها بخواهید بنشینند و زبان انگلیسی را یاد بگیرند. اگر قصد دارید در سنین پایین زبان انگلیسی را به کودکتان آموزش دهید باید بدانید این کار فقط با بازی و سرگرمی امکان پذیر است. آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی یعنی باید آموزش شما در محیطی کودکانه و در حین بازی صورت گیرد.

اما آموزش زبان به کودکان با ساده ترین کارها هم امکان پذیر است که میخواهیم درباره آن توضیح دهیم.

 

آموزش زبان به کودکان با ساده ترین کارها

شما برای اموزش زبان میتوانید روش های ساده  و کم هزینه ای را انتخاب کنید:

بازی با فلش کارت در خانه یکی از ساده ترین روش های آموزش زبان انگلیسی به کودکان است.

پس اگر کودکتان را به کلاس اموزش زبان نفرستاده اید و یا میخواهید زبان کودکتان تقویت شود میتوانید در منزل فلش کارت تهیه کرده و با کودکتان یک بازی راه بیندازید. به این شکل که روزی یک کلمه با استفاده از فلش کارت به فرزندتون آموزش بدید. حتی روزی یک کلمه هم کافیه و لازم نیست به کودکتون فشار بیارید.

بازی کنید، آری بازی کردن همراه با آموزش بهترین روش است.
همه ما میدانیم که بچه ها عاشق بازی کردن هستند. کافیه به یک بچه بگید بیا بازی کنیم تا ذوق در نگاهش را ببینید. وقتی بازی رو با تدریس ادغام کنیم تاثیر مثبتی روی یادگیریشون میذاره. اما چه بازی میتوانیم با بچه ها بکنیم تا آموزش هم بدهیم؟

یکی از بازیها پانتومیم هست. میتونید از موضوعات ساده شروع کنید و از بچه ها بخواهید که حدس بزنن.

یکی از بازی‌ها حدس زدن کلمات هست. به این شکل که شما یک کلمه در نظر میگیرید و از بچه ها میخواهید که حروف اون رو حدس بزنن. سعی کنید برای بازی‌ها جایزه یا امتیاز در نظر بگیرید تا بچه ها بیشتر انگیزه پیدا کنند.

تما در بازی‌ها خلاق و پر شور عمل کنید. سعی کنید خودتون بازی اختراع کنید یا از خود بچه ها برای ابداع بازی ایده بگیرید.


 می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post