آموزش زبان با عروسک های نمایشی

یکی از روشهای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، آموزش زبان با عروسک های نمایشی است ما در این مقاله می خواهیم روش های آموزش زبان با عروسک های نمایشی را به شما عزیزان توضیح دهیم این روش یکی از روش های تشویق  کودکان برای آموزش از زبان دوم است.

اما چگونه می توان با استفاده از عروسکهای نمایشی زبان انگلیسی به کودکان یاد داد و اینکه چگونه میتوان در منزل آموزش زبان با عروسک های نمایشی را انجام داد؟

روشهای آموزشی را در این مقاله قرار داده ایم. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روش های مختلف آموزش زبان انگلیسی میتوانید به سایر مقالات سایت مراجعه کنید.

 

روش آموزش زبان با عروسک های نمایشی

یکی از روش ها این است که شما عروسک را به عنوان مهمان خارجی معرفی کنید. همه کودکان این را میدانند که باید با زبان اصلی با عروسک خود صحبت کنند و زمانی که عروسک شما که یک مهمان خارجی است به زبان انگلیسی صحبت کند ، کودکتان هم مجبور است به زبان انگلیسی به او پاسخ دهد . این روش هم کودک را به یادگیری و مکالمه انگلیسی تشویق کرده و هم آموزش او را تکمیل میکند.

حتی میتوانید از چند عروسک استفاده کرده و مکالمه گروهی انجام دهید.

توجه داشته باشید که کودکان عروسک ها را زنده میدانند باید ارزش عروسک ها را حفظ کنید. یعنی بهتره عروسک، جای مخصوصی داشته باشه و هر ازگاهی مورد استفاده قرار بگیره.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید ارتباط چشمی بین عروسک و کودک است، شما باید عروسک رو طوری نگه دارید که موقع حرف زدن با بچه ها تماس چشمی داشته باشد. اگر میخواهید کلمه خاصی را آموزش دهید حواستون به سیلاب های کلمه باشه و دهان عروسک رو به انداره تعداد سیلابها باز و بسته کنید. نیازی نیست که حتما صداتون رو تغییر بدید. کافیه عروسک رو جلوی صورتتون بگیرید.


 

فلش کارت زبان انگلیسی برای کودکان  ( کلیک کنید )

 

آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

 

آموزش زبان انگلیسی با رقص ( کلیک کنید ) 

 

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان   ( کلیک کنید ) 

 

آموزش زبان با عروسک های نمایشی


حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین 3 تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

2/5 - (1 امتیاز)