آموزش زبان انگلیسی کودکان از پایه

با توجه به اهمیت زبان انگلیسی به ویژه برای کودکان ، ما در این مقاله به آموزش زبان انگلیسی کودکان از پایه پرداخته ایم . خانواده های زیادی به دنبال آموزشگاه مناسب برای آموزش برای کودکانشان هستند که آموزش زبان انگلیسی را آغاز کنند .

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 7 سال دارای حساسیت ها و محدودیت هایی است که باید در ابتدای آموزش این موارد رعایت شونند .

آموزش به کودکان زیر 7 سال باید به صورت غیر مستقیم انجام بگیرد تا کودک دچار دلزدگی از زبان انگلیسی نشود ، آموزش زبان انگلیسی به صورت غیر مستقیم به این معناست که هنگامی که کودک در محیط آموزشی قرار میگیرد متوجه آموزش نشود .

آموزش غیر مستقیم معمولا به صورت بازی ، نقاشی با رنگ انگشتی و مداد رنگی و پاستل ، گواش ، عروسک گردانی ، فیلم های آموزشی مخصوص کودکان با توجه به هر رده ی سنی ، آهنگ های شاد کودکانه به انگلیسی و هزاران روش دیگری که کودک متوجه آموزش مستقیم نشود که دچار دلزدگی شود .

 

آموزش زبان انگلیسی کودکان از پایه

 

آموزش زبان انگلیسی کودکان از پایه

 

آکادمی تخصصی زبان کودک و نوجوان بادبادک همواره اولویت های زیر را سرلوحه کاری خود قرار داده است :

استفاده از دبیران مجرب و خوش اخلاق
استفاده از روش های نوین آموزشی
استفاده از کلاس های هوشمند

 

اگر قصد شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان را دارین پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که از آموزش حرف الفبای انگلیسی شروع کنید .

این مبحث یکی از پایه ترین و آسان ترین مباحث در زبان انگلیسی است ، بهتر است از مباحث ساده شروع کنید .

آموزش حروف انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

 

آموزش زبان انگلیسی کودکان از پایه

 

آموزش انگلیسی از پایه به کودکان 

همچنین در ادامه میتوانید با آموزش مباحث راحتی مثل آموزش حیوانان و رنگها و اعضای خانواده ادامه دهید .

آموزش حیوانات به انگلیسی – آموزش به کودکان   ( کلیک کنید )

آموزش رنگها به انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

 

آموزش زبان انگلیسی کودکان از پایه


مطالب پیشنهادی :

تمام رنگ ها به زبان انگلیسی pdf


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

 

Rate this post