آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 6 سال

در مقالات مختلف به این موضوع اشاره کرده ایم که به گفته روانشناسان بهترین سن آموزش زبان انگلیسی سن زیر 10 سال است. یکی از بهترین سن های آموزش زبان انگلیسی سن 6 سالگی است. والدین عزیز بارها درباره آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 6 سال سوالاتی دارند . روانشناسان نظرات مختلفی در این زمینه دارند مثلا گروهی معتقدند که کودکان باید ابتدا حروف الفبا فارسی را بیاموزند سپس زبان دوم را اموزش ببینند.

گروهی نیز معتقد هستند که بهترین سن 5 تا 10 سالگی است. اما نتیجه کلی این است که آموزش باید قبل از سن 10 سالگی باشد. آموزش زبان انگلیسی در سن پایین مزایای بسیاری دارد.

از مزایای آموزش زبان انگلیسی در سن پایین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. توانایی ایجاد ارتباط در یک زبان جدید

2. مغز از طریق فعالیت های الکتریکی دچار تغییراتی می شود

3. عملکرد بهتر حافظه با یادگیری زبان

و…

پس همانطور که میبینید مزایای این روش زیاد است.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 6 سال

شما اگر کودک زیر 6 سال دارید میتوانید او را به مهد کودک هایی ببرید که اموزش زبان انگلیسی را دارند .

فقط به این مساله توجه کنید که آموزش به کودکان با بزرگسالان متفاوت است، اگر آموزش را به مهد میسپارید توجه کنید ابزار و شرایط لازم جهت اموزش زبان را داشته باشند.

کودکان از روش های زیر زبان انگلیسی را می اموزند:

 از طریق بازی و سرگرمی

 از طریق موزیک

 از طریق اسباب بازی

 از طریق فلش کارت ها

 از طریق فیلم ها و کارتون های آموزشی

پس اگر قصد دارید آموزش زبان را آغاز کنید همه این فاکتور ها را در نظر بگیریبد تا کودکتان دچار دلزدگی نشود.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 6 سال

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد.

این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید

زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post