آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 5 سال

همانطور که می دانید و در مقالات دیگر نیز ذکر کردیم بهترین سن آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر ۱۰ سال است . بسیاری از روانشناسان زمان آموزش زبان انگلیسی به کودکان را از سن ۵ تا ۱۰ سال می دانند از همین رو والدینی که کودکان آنها زیر پنج سال سن دارد به دنبال آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر ۵ سال هستند و ما در این مقاله می خواهیم راهکارها و روش های آموزش زبان انگلیسی به کودکان را به شما آموزش دهیم.

همانطور که میدانید آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار دشواری است زیرا کودکان بازیگوش هستند و تمرکز لازم برای آموزش زبان انگلیسی ندارد مخصوصاً کودکان زیر ۵ سال سن دارند سخت می توانم زبان انگلیسی را به آنها آموزش داد .  روشهای مختلفی برای این کار وجود دارد، یکی اینکه کودکان تان را به مرکز آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان برده و آموزش را به ما بسپارید و یا آموزش را در منزل آغاز کنید که روش آموزش در منزل را در ادامه مقاله توضیح می‌دهیم.

قبلتر از این موضوعات باید از مزایای آموزش زبان انگلیسی در سن پایین برای شما بگوییم

1. توانایی ایجاد ارتباط در یک زبان جدید

2. مغز از طریق فعالیت های الکتریکی دچار تغییراتی می شود

3. عملکرد بهتر حافظه با یادگیری زبان

و…

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 5 سال

اگر تصمیم دارید که آموزش زبان انگلیسی را در منزل آغاز کنید باید شرایطی را داشته باشید . همچنین باید آموزشگاهی که ثبت نام می کنید نیز باید آن شرایط را داشته باشد. باید توجه داشته باشید که آموزش زبان انگلیسی به کودکان از طریق بازی و سرگرمی صورت می‌گیرد و کودکان زیر ۵ سال برای آموزش زبان نیاز به اسباب بازی و وسایل آموزشی دارند و همچنین کارتون های آموزشی زبان انگلیسی را تهییه کنید. شما می توانید از موسیقی نیز برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده کنید توجه داشته باشید همانطور که گفتیم آموزشگاهی که در آن ثبت نام می‌کنند دارای شرایط گفته شده باشد.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 5 سال

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post