آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 4 سال

اگر شما این مقاله را مطالعه می کنید قطعا کودکان ۴ سال یا زیر چهار سال دارید که می‌خواهیم روش های آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 4 سال را بدانید. ما در مقالات مختلف به صورت مکرر ذکر کرده ایم که بهترین سن آموزش زبان انگلیسی ۳ تا ۱۰ سال است اما گروهی از روانشناسان و زبان آموزان معتقدند که کودکان باید پس از آموزش زبان مادری و پس از گذراندن دوران اول ابتدایی زبان انگلیسی را آموزش ببیند اما ما به والدین توصیه می‌کنیم تا به صورت آموزشی کوتاه و بدون ایجاد استرس، زبان انگلیسی را به کودکان خود آموزش دهند این آموزش می تواند در منزل یا در محل های ویژه آموزش زبان انگلیسی باشد که در ادامه مقاله درباره آنها توضیح داده ایم.

آموزش زبان انگلیسی در سنین پایین مزایای بسیاری دارد که ما چند مورد از آن را میتوانیم اشاره کنیم

1. توانایی ایجاد ارتباط در یک زبان جدید

2. مغز از طریق فعالیت های الکتریکی دچار تغییراتی می شود

3. عملکرد بهتر حافظه با یادگیری زبان

و…

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 4 سال

حال که با اهمیت زبان انگلیسی و آموزش آن در سنین پایین آشنا شده ایم توصیه ما به شما این است که اگر آموزش را در منزل آغاز می کنید حتماً شرایط آموزش را مهیا کنید زیرا کودکان مانند بزرگسالان نیستند و برای آموزش زبان انگلیسی به بازی و سرگرمی احتیاج دارند و شما باید شیوه های مدرن برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر ۴ سال خود استفاده کنید . بهترین روش آموزش از طریق بازی و سرگرمی است که شما در حین بازی زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می دهید اما این کار برای شما در منزل سخت است از همین رو توصیه می کنیم تا کودکان را به مهدهایی که شرایط ویژه را دارند و در آنجا ثبت نام کنید و آموزش زبان را به مربیان با تجربه بسپارید.

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 4 سال

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post