آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 2 سال

اموزش زبان انگلیسی همواره اهمیت داشته است. کودکان باید آموزش را از سن کم آغاز کنند زیرا هرچه سن کودکان کمتر میشود توانایی یادگیری انها بیشتر میشود. اما سوالی که والدین با ان روبرو هستند این موضوع است که آیا آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 2 سال مناسب است؟ و یا اینکه برای کودکانی که در سن زیر 2 سال هستند چگونه زبان انگلیسی آموزش دهیم.

برای یافتن پاسخ این سوال مقاله زیر را تا پایان مطالعه کنید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید در بخش اخبار سایر مقالات را مطالعه کنید.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 2 سال

آموزش زبان انگلیسی برای کودکانی که کمتر از 2 سال سن دارند میتواند به دو روش زیر باشد :

روش اول : والدین شاغلی که کودکانشان را مهد میگذارند

روش دوم :  آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 2 سال در منزل

روش اول :

برخی والدین به علت شاغل بودن ، کودکان خود را به مهد کودک ها میسپارند و میتوانند آنها را در مهدی ثبت نام کنند که زبان انگلیسی را آموزش میدهد.

روش دوم :

اگر جز مادرانی هستید که قصد دارند در منزل زبان انگلیسی را به کودکشان آموزش دهند باید در این زمینه راهنمایی شوند.

شما نمیتوانید به کودک 2 ساله از رو کتاب آموزش دهیم. کاری که باید انجام دهید این است که در حین صحبت از کلمات انگلیسی هم استفاده کنید تا کودکتان گوشش به کلمات انگلیسی عادت کند.

بزارید با یک مثال برایتان توضیح دهیم:

مثلا وقتی یک سیب دستتان هست هم فارسی آن را تلفظ کنید هم انگلیسی آن را تا برای کودکتان آشنا باشد.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 2 سال

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

جهت مراجعه حضوری یا برقراری تماس به ادرس ها زیر مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید :

آدرس شعبه 1 : شهرک گلستان-بلوار کاج (زینعلی) – ابتدای بلوار اقاقیا – پلاک 7 تلفن تماس : 02144753532

آدرس شعبه 2 : منطقه 5 – خیابان آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران – پلاک 59 تلفن تماس : 02144097765

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post