آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر

آیا شما هم به فکر آموزش زبان انگلیسی به کودکان تان هستید و می‌خواهید راهکارهای آموزش زبان را بیاموزید این مقاله را مطالعه کنید.
دنیای کودکان با بزرگسالان بسیار متفاوت است از همین رو روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان باید متفاوت باشد و شما باید از طریق آموزش زبان انگلیسی با شعر و یا با بازی و سرگرمی اقدام کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر

شما نمی توانید کودکان را متمرکز کرده و به آنها حروف انگلیسی را بیاموزید از کاری که باید انجام دهید این است که به روشهای مختلفی که با آن بازی می‌کنید زبان انگلیسی را نیز آموزش دهید که یکی از بهترین روش های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر است.

پس کاری باید انجام دهید این است که در ابتدا آموزش موزیکال حروف انگلیسی را آغاز کنید و به مرور زمان آن را گسترش دهید.

 

در زمان آموزش به این نکته توجه کنید که جلسات آموزش تان بسیار طولانی نباشد و کودکان را آزار ندهید. آموزش شما نباید نامنظم باشد شما یک خط مشخص برای آموزش زبان انگلیسی به فرزندانتان را انتخاب کنید.

یکی از روش هایی که شما برای آموزش می توانید استفاده کنید استفاده از فلش کارت است. شما در حین خواندن اشعار می توانید فلش کارت های مربوط به آن حرف را به کودکتان نشان دهید تا حافظه تصویری نیز آنها را ثبت کند

 

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم آموزشگاه زبان خوب آموزشگاه ای است که محیطی مناسب فرزندان شما را داشته باشند و با اساتید مجرب بتواند به بهترین شیوه فرزندان شما زبان انگلیسی را آموزش دهند.
شما این امکانات را می توانید آموزشگاه زبان بادبادک پیدا کنید.
جهت اطلاعات نحوه تدریس و مشاهده محل آموزشگاه کودکان بادبادک می توانید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید و یا به آدرس داده شده مراجعه کنید

 

نحوه دسترسی به این آموزشگاه ها :

 

آدرس شعبه 1 : شهرک گلستان-بلوار کاج (زینعلی)-ابتدای بلوار اقاقیا – پلاک 7

تلفن تماس :

44753532

آدرس شعبه 2 : منطقه 5 – خیابان آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران – پلاک 59

تلفن تماس : 44097765

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post