آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

در مقالات متعددی درباره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان صحبت کرده ایم. آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار دشوار است، دشواری آن برای والدینی که فرزندان بازیگوش دارند بیشتر است. اما نباید بازیگوشی فرزندانتان شما را از آموزش زبان دوم بازدارد زیرا همین آموزش میتواند به پیشرفت فرزندتان کمک شایانی بکند. بنا بر تحقیقات انجام شده ، کودکانی که در سنین کمتر ( 3 تا 5 سال) آموزش زبان دوم را آغاز کرده اند ، لحجه بهتری پیدا کرده اند و تسلط آنها به زبان دوم بیشتر است.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

همواره به والدین توصیه میشود زبان دومی که به فرزندشان آموزش میدهند زبان انگلیسی باشد زیرا زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است. یعنی اگر بخواهید به هر کشوری سفر کنید با زبان انگلیسی میتوانید ارتباط برقرار کنید ، همچنین برای اکثریت دروس دانشگاهی نیز به زبان انگلیسی بسیار مشهود است. پس از سن مناسب و آموزش مناسب برای کودکتان آینده ای درخشان رقم بزنید.

اما سوالی که وجود دارد این است که آموزش زبان انگلیسی برای کودکان چگونه باشد؟

با توجه به تمرکز پایینی که کودکان دارند ، شیوه آموزش نیز برای کودکان باید متفاوت باشد. بهترین روش های آموزش زبان به کودکان باید با استفاده از روش های زیر باشد.

آموزش از طریق موزیکال

آموزش از طریق رقص

آموزش از طریق فلش کارت

آموزش از طریق اسباب بازی

آموزش از طریق بازی های کودکانه و شاد

آموزش از طریق فیلم ها و کارتونهای کودکانه انگلیسی زبان

و تمامی روش هایی که با سرگرمی همراه باشد.

والدین به علت مشغله کاری که دارند نمیتوانند خودشان این کارهار را در منزل انجام دهند و بهتر است این کاررا به یک آموزشگاه زبان کودک بسپارند.

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post