آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 11 ساله

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 11 ساله : آموزش زبان انگلیسی در سنین مختلف متفاوت است و همانطور که بارها در مقالات مختلف درباره این موضوع توضیح داده ایم بهترین سن آموزش زبان انگلیسی یعنی بهترین سن آغاز آموزش زبان انگلیسی ۳ تا ۱۰ سال است زیرا کودکان در این دوره به راحتی می تواند زبان انگلیسی را یاد بگیرند اما این به این معنی نیست که کودکانی که بزرگتر شده اند نمی توانند زبان انگلیسی را یاد بگیرند.
توجه داشته باشید که یادگیری زبان انگلیسی به قدری حائز اهمیت است که شما در هر سنی که باشید باید پیگیر یادگیری و آموزش زبان انگلیسی باشید اما آموزش زبان انگلیسی برای کودک 11 ساله چگونه است ؟؟

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 11 ساله

آموزش در هر گروه سنی متفاوت است. وقتی میگوییم آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 11 ساله یعنی با گروه سنی کودک همراه هستیم. آموزش به کودکان همواره از روش بازی و سرگرمی صورت میگیرد.

شما نمیتوانید به کودکان با جدیت بزرگسالان زبان انگلیسی را اموزش دهید زیرا ممکن است این کار باعث دلزدگی کودکتان شود.

آموزش زبان به کودک با جفت کردن کارت‌ها یکی از جالب‌ترین فعالیت‌ها برای یادگیری زبان در کودکان است میتوانید از این بازی استفاده کنید.

کلمه‌سازی یک روش عالی برای آموزش کلمات جدید و هجی کردن آن‌ها به کودکان است که میتوانید مقواها کوچک تهییه و روی هرکدام یک حروف بنویسید بعد با آنها کلمه بسازید.

دقت داشته باشید کودک شما زمان تمرکز کردن بسیار پایینی دارد بنا بر این باید دو نکته را حتما رعایت کنید اول اینکه جلسات کوتاه باشد. دوم اینکه بازی گوشی و غیر جدی باشد.

نکته بعدی این است که نباید به صورت دل به خواهی جلسات اموزشی را برگزار کنید. یعنی یک روز صبح یک روز بعد از ظهر یک روی هیچی و روزی دیگر ۲ ساعت. این طور غلط است.

یک برنامه بریزید مثلا هر روز بعدز از بازگشت فرزندتان از مدرسه و یا صبح ها یا عصر ها باشید هر کدام که فکر میکنید مناسب تر است.آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 11 ساله

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 11 ساله


فلش کارت زبان انگلیسی برای کودکان  ( کلیک کنید )

آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

آموزش زبان انگلیسی با رقص ( کلیک کنید ) 

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان   ( کلیک کنید ) 


 

حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)