آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ۷ ساله

سوالی که اکثریت والدین با آن مواجه هستند این است که کودکانشان در سن ۷ سالگی وارد مدرسه می شود و سوال این است که آیا آموزش زبان انگلیسی برای کودکان هفت ساله مناسب است یا باید صبر کنند ؟؟ ما در این مقاله در رابطه با آموزش زبان برای کودکان ۷ سال توضیح می‌دهیم به والدین عزیز توصیه می کنیم برای اطلاع از سایر شرایط آموزش زبان به بخش اخبار سایت مراجعه کنند.

 

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان هفت ساله

 

همانطور که زبان آموزان و روانشناسان مختلف گفتند آموزش زبان انگلیسی بهتر است قبل از سن ۱۰ سالگی صورت گیرد و تعداد کثیری از روان شناسان بر این باورند که کودکان باید پس از یادگیری زبان مادری اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کند . پس می‌توان گفت که هفت سالگی سن مناسبی برای آموزش زبان انگلیسی است و اگر نگران هستید می‌توانید پس از این که کودک تان حروف الفبای فارسی را یاد گرفت و آن را به کلاس زبان بوده و ثبت نام کنید‌. ولی توصیه اکید را در نظر بگیرید که به هیچ عنوان نگذارید زمان بگذرد کودک تان بزرگتر از ۱۰ سال شود، طبق تحقیقات صورت گرفته کودکانی که قبل از ۱۰ سالگی زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند در آینده موفق تر هستند.

ما در این مقاله می‌خواهیم یک اموزشگاه زبان ویژه کودکان هفت سال به شما معرفی کنیم که می تواند با استفاده از شیوه های مدرن و نوین زبان انگلیسی را به شما به کودکان آموزش دهد..

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش فونیکس و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

Rate this post