آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ۱۰ ساله

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان از روش های مختلفی صورت می گیرد شما برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ۱۰ ساله خود می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

آموزش از طریق فیلم های آموزشی
آموزش زبان انگلیسی از طریق کتاب های داستان
آموزش زبان انگلیسی از طریق بازی
آموزش زبان انگلیسی از طریق برنامه های اندرویدی
آموزش زبان انگلیسی از طریق موسیقی
آموزش زبان انگلیسی از طریق رقص

شما همه این روش ها برای آموزش زبان انگلیسی به فرزندتان می توانید استفاده کنید اما مسئله این است که کدام روش بهتر است؟

به نظر ما بهترین روش این است که شما از همه گزینه های بالا به صورت منظم و برنامه ریزی شده استفاده کنید اما توصیه ما به شما این است که آموزش زبان انگلیسی به کودکان را به آموزشگاههای ویژه کودکان بسپارید زیرا اگر کودکان شما در منزل آموزش زبان انگلیسی را آغاز کند و موفق نشود ممکن است علاقه آنها به آموزش بسیار کم شود.

اگر تصمیم دارید آموزش زبان را در منزل آغاز کنید باید تمام فیلم ها موسیقی ها کتاب ها و تمامی شرایط آموزش را برای فرزندان تا فراهم کنید آموزش سر ساعت و روزهای مشخص انجام دهید تا برنامه داشته باشید و دچار سردرگمی نشوید.

نکته دیگری که باید توجه داشته باشید این است که آموزش شما باید کاملاً با لبخند با انرژی بالا و کاملا کودکان باشد تا فرزندتان به اموزش زبان انگلیسی علاقه مند شود اگر می خواهید بدانید آموزش از طریق بازی و سرگرمی به چه صورت است می توانید مقاله فونیکس چیست را مطالعه کنید.

ما در اینجا یک آموزشگاه زبان ویژه کودکان به شما معرفی خواهیم کرد که در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آموزشگاه زبان بادبادک با بهره گیری از مدرن ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره تلاش کرده است محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان را ارائه نماید.
آکادمی تخصصی زبان کودک و نوجوان بادبادک همواره اولویت های زیر را سرلوحه کاری خود قرار داده است :
استفاده از دبیران مجرب و خوش اخلاق
استفاده از روش های نوین آموزشی
استفاده از کلاس های هوشمند
متد آموزشی در آموزشگاه زبان بادبادک بدین صورت است که ، آموزش زبان انگلیسی را در کنار سرگرمی و فعالیت روزانه برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است، آموزش زبان انگلیسی به کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال به صورتی است که می توانند به راحتی آموزش زبان انگلیسی را با لهجه ای عالی فرا بگیرند.
مهد زبان بادبادک این امکان را برای خانواده ها و زبان آموزان 3 تا 7 سال فراهم آورده است تا علاوه بر امکاناتی که در یک مهد کودک ارائه می شود ، کودکان زبان انگلیسی نیز بیاموزند. آموزش به صورتی است که زبان دوم را مانند زبان مادری فرا میگیرند و آموزش کاملا غیرمستقیم میباشد.

Rate this post